comScore

Bursaspor Bursaspor

Sercan Yıldırım ve Deniz Yılmaz neden affedildi? - Bursaspor Haberleri

23 Şubat 2017, Perşembe 17:53
Sercan Yıldırım ve Deniz Yılmaz neden affedildi? - Bursaspor Haberleri

Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, Sercan Yıldırım ve Deniz Yılmaz'ın affedilmesiyle ilgili konuştu.

FutbolArena - Takımlarda zaman zaman böyle durumların yaşanabildiğini belirten Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu "Bizimkisi kısa sürdü. Kendileriyle ve kaptanlarla konuştuk. Şu sıkıntılı süreçten birlik ve beraberlik içinde çıkmanın daha iyi olacağını, oyuncu arkadaşlarımızın da gerekli dersi çıkardıklarını düşünüyoruz. Kendilerine tekrar 'hoş geldiniz' diyoruz." ifadelerini kullandı.


Batalla ve Harun Tekin Mutlu Topçu ile görüştü


Takımın kaptanları Batalla ve Harun ile görüştüğünü söyleyen Mutlu Topçu "Dün akşam yemek yedim kaptanlarla. Bu yemeğin sonucunda, takımın şu anda birlik ve beraberliğe çok ihtiyacı olduğu, böyle bir birlik ve beraberliğin takımı daha yukarı taşıyacağı kanaatine vardık. Kaptanların konuşması beni çok etkiledi. Bu futbolcuların bizim aramızda olması çok önemli. Takımdaşlık adına önemli bir adım. Ben inanıyorum ki, Kasımpaşa maçı öncesi bu gelişme bizim açımızdan çok önemli bir güç olacaktır. İnşallah daha iyi çalışıp tekrar o formayı alırlar. Daha önce söylediğim gibi bu takımda herkes şunu bilecek: Hak eden, formayı en iyi şekilde terleten, oynadığı zaman çıkarken bile Bursaspor'a yakışır bir şeklide davranışta bulunan, mücadele eden futbolcularla yolumuza devam ediyoruz." şeklinde konuştu.


Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu'dan Kasımpaşa yorumu


Yarın oynanacak olan Kasımpaşa maçıyla ilgili de konuşan Topçu, "Fenerbahçe ve Kayserispor maçlarından güzel bir dönüş olabileceğini düşünüyordum. 10 kişi Fenerbahçe'ye karşı beraberlik sağladık. Sonrasında çıkış maçı olarak gördüğümüz Kayserispor deplasmanına gittik ama orada çok erken gördüğümüz kırmızı kart planlarımızı değiştirdi. Dolayısıyla oradan galibiyet beklerken mağlup ayrıldık. Yarın oynayacağımız Kasımpaşa maçı daha da önem taşıyor. Artık oradan 3 puan alıp tekrar çıkışa geçmek istiyoruz." ifadelerini kullandı. Topçu ayrıca çıkışa geçmek için bir maç kazanmaları gerektiğine değinirken, "Bir maçı kazandığımız zaman tekrar daha ileri gideceğimizi düşünüyorum. Dolayısıyla bir galibiyete ihtiyacımız var." dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)