comScore

Şenol Güneş'ten Vodafone Park sorusuna: 'Mazeret değil ama...'

09 Eylül 2019, Pazartesi 21:02
Şenol Güneş'ten Vodafone Park sorusuna: 'Mazeret değil ama...'

A Milli Takımımızın Moldova ile deplasmanda oynayacağı müsabaka öncesinde teknik direktör Şenol Güneş, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Moldova maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"OYUN FELSEFEMİZ YİNE HÜCUM OLACAK"
Moldova ile Andorra arasında farklar var. Andorra zor bir maç oldu. Moldova maçı da zor olacak. Deplasmanda oynuyoruz. Andorra maçında her şeyi denedik. Çok gol pozisyonuna girdik. İzlanda'nın Moldova maçını izledim. İzlanda, Moldova karşısında gole kadar pozisyona giremedi ve ilk pozisyonları goldu. Biz de Andorra karşısında çok kaçırdık. Futbol böyle bir oyun. Bazen ilginç anlara sahne olabiliyor. Moldova karşısında yine hücum felsefemiz hücum olacak. 

"VODAFONE PARK'IN ZEMİNİ DİĞER STATLARA GÖRE DAHA PROBLEMLİ"

Vodafone Park saha zemini diğer statların zeminine göre daha problemli. Oyunun akıcılığı ve çabuk oyunda sıkıntılı görünüyor. Mazeret değil bu. Söyleyebiliriz ama her türlü şartlara rağmen yine kazanmalıydık. Elimize net fırsatlar geldi ama kazanamadı. Aslında ne diyeceğimi bilmiyorum. 

Şenol Güneş basın toplantısında, "Moldova'ya geldiğinizde canınız sıkkın göründü. Andorra maçındaki sonrasındaki eleştirilerden dolayı mı?" şeklinde gelen soruya, "Benim bir sıkıntım yok ama öyle görüyorsanız bir şey diyemem. Zaman çok dar, Andorra maçından sonra hemen Moldova maçına hazırlanmalıydık. Her şey göründüğü gibi. Yorgunuz sadece. yanıtını verdi. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)