comScore

Şenol Güneş'ten spor yorumcularına flaş gönderme

15 Kasım 2020, Pazar 22:58
Şenol Güneş'ten spor yorumcularına flaş gönderme

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Rusya maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 3-2 kazanılan Rusya maçının ardından konuştu. 

"BU YIL GALİBİYETİMİZ YOKTU AMA TEK MAĞLUBİYETİMİZ VARDI"
"Bu yıl hiç galibiyetimiz yoktu, tek mağlubiyetimiz vardı. Önemli rakiplerle oynadık. Takımların belirli çizgileri var, ekolleri var. En kötü biten maç, Macaristan maçı. O da nereden baktığınıza bağlı."

"MAÇIN BAŞINDA OYUNDA YOKTUK"

Olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Pandemi gölgesinde futbol oynuyoruz. O yüzden dalgalanmaları görüyoruz. Kazanmak için sahaya çıktık. Ancak maçın başında oyunda hiç yoktuk. Hiç pas yapamadık. Kırmızı kart, gollerin gelmesi bize avantaj sağladı. O bölümde daha iyiydik. İkinci yarıya başladığımızda sanki rehavet vardı. 10 kişiyi kalmayı rakip iyi kullandı aslında. Orada zayıf kaldığımız bölümler oldu. Oyunumuzun eleştirilecek tarafları var. 

"EKSKLERİMİZ VAR DÜZELTECEĞİZ"

Çok kötü değiliz. Niyetimiz iyi, gayretimiz iyi. Orada Rusya'yı elimizden kaçırdık. Burada 3 puan aldık. Futbol böyle bir şey. Eksiklerimiz var tabii. Çalışacağız.

"KAHVEDE HERKES SÖYLÜYOR, YORUMCULAR DA AYNI ŞEYİ SÖYLÜYOR" 

İyi işlerimiz var. Olumsuzluklarımızı da biliyoruz. Kahvede herkes söylüyor. Çünkü yorumcular da aynı şeyi söylüyor. Herkes aynı şeyi söylüyor, güzel bir şey. Düzeltmek bizim işimiz. Birini suçlamak doğru bir kültür değil. Eleştiri olmalı ama suçlamak yanlış. 

"BELÇİKA BUGÜNLERE MERTENS - HAZARD TARTIŞMASINDAN GELDİ"

Belçika bugünlere Mertens - Hazar tartışmasından geldi. Hangisi oynar? Bugün tercihleri oyuncular üzerinden yaparsak yarın takımı da bulamayız. Sevgi ve saygı bekliyorum. Eleştiri olacak ama suçlamak, doğru bir kültürü değil. Biz eksi ve artılarımızı da biliyoruz." 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!