comScore

Şenol Güneş'ten Rıza Çalımbay'a yanıt: 'Mert Hakan ve Emre'

02 Eylül 2020, Çarşamba 18:00
Şenol Güneş'ten Rıza Çalımbay'a yanıt: 'Mert Hakan ve Emre'

Şenol Güneş, Macaristan maçı öncesi basın toplantısında konuştu. 

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Macaristan maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"BAZI GENÇ VE YENİ GELEN ARKADAŞLARA GÖREV VERECEĞİM"
Bazı genç arkadaşlar ve yeni gelen arkadaşlara görev vereceğim. Takımın genel durumunu bilmiyoruz. O yüzden net bir şey söylemek mümkün değil. Maçı kazanmak istiyoruz ama aynı zamanda bazı oyuncuları da burada görmek istiyoruz. 

"SİVASSPOR'DAN OYUNCU ALMADIK DEMEK DOĞRU DEĞİL AMA BİZ HERKESİ DİNLERİZ"

Rıza Çalımbay'ı kardeşim gibi görürüm ama oyuncusu seçimi eleştirisine katılmıyorum. Ancak bize söylenecek her oyuncuyu biz değerlendiririz. Sivasspor'da oynarken ben Mert Hakan ve Emre Kılınç'ı aldım. İkisi de transfer oldu. Dolayısıyla Sivasspor'dan oyuncu almadık demek doğru değil. Evet bugün itibariyle bu şekildedir ama bizim herkese kapımız açık. Zaten O, onların başarısı. Rıza hoca ve yönetimin başarısı. Uğur Çiftçi ve Hakan Arslan'ı da ben zaten Mart ayında söylemiştim. 

"HAKAN ÇALHANOĞLU'NDAN MEMNUNUZ"

Hakan Çalhanoğlu, yetenekleri belli zaten onu aldığımızdan beri ondan memnunuz. Şikayetimiz olmadı. Bizim için önemli bir oyuncu ve aynı zamanda kaptanlardan bir tanesi. Tecrübesi ve oyun kalitesiyle takıma katkıda bulunan bir arkadaşımız."

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"