comScore

Şenol Güneş'ten Kaan Ayhan sitemi! "Biz karışmayalım"

10 Ekim 2020, Cumartesi 19:47
Şenol Güneş'ten Kaan Ayhan sitemi!

UEFA Uluslar Ligi'nde A Milli takımımız deplasmanda Rusya ile karşılaşacak. Teknik Direktör Şenol Güneş basın toplantısında soruları yanıtladı. 

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol GüneşUEFA Uluslar  Ligi'nde Rusya ile oynanacak olan müsabaka öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"OYUNCULARIMIZ MAALESEF GEÇ YAŞLARDA ORTAYA ÇIKIYOR"
Ülkemizde yetenekli oyuncularımız var. Efecan Karaca büyük bir çıkış yaptı. Ancak ülkemizde maalesef birçok geç yaşlarda ortaya çıkıyor. 

"EYLÜL'E GÖRE DAHA İYİYİZ AMA..."

Eylül ayına göre daha iyi durumdayız. Ancak henüz ritm olarak tam hazır değiliz. Tabii tüm takımlar için geçerli. Pandemi gölgesinde çalışıyoruz. Bir sürü zorluklar var. Zaman zaman rahatsız olan oyuncularımız da oluyor. Tam istenen ritm olmasa bile Eylül ayına göre daha iyi durumdayız. Umarım Rusya maçında da iyi futbol oynayarak kazanırız. 

"RUSYA BEĞENDİĞİM BİR TAKIM"

Biz her maça kazanmak için çıkıyoruz. Hem ofansif, hem defansif doğruları uygulamak istiyoruz. Güçlü bir rakiple oynayacağız. Gruba başlarken favori takımlar arasında sayabileceğimiz bir takım. Rusya ile daha önce oynamıştık. Rusya beğendiğim bir takım. Maçın zorluğunu biliyoruz.

"KASIM'DAKİ RUSYA MAÇI TÜRK TELEKOM STADI'NDA"

Kasım ayında Rusya ile Galatasaray'ın stadı Türk Telekom Stadı'nda oynayacağız. İstanbul dışında da bazı şehirleri düşünyorduk ama pandemi olunca biraz sorunlu oldu. Pandemi bitince birçok şehire gidebiliriz. Taraftarlarımızla buluşmak istiyoruz. 

KAAN AYHAN SORUSUNA YANIT

TRT Spor'a verdiği röportajda Kaan Ayhan'ın sosyal medya hesabından sakatlığı nedeniyle milli takım kampından ayrıldığı açıklaması ve son durumuyla ilgili gelen soruya yanıt veren Şenol Güneş, "Kaan Ayhan kendi açıkladı kamptan ayrıldığını. Biz karışmayalım. Oyuncular bazen kendisi açıklıyor. Sosyal medyayı kaldıracağız, değiştireceğiz. Açıklanabilir ama biz bekletiyorduk onu. Şu anda evet bizle beraber değil." ifadelerini kullandı. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"