comScore

Şenol Güneş'ten Galler maçı sözleri: 'Sorumlusu benim'

15 Haziran 2021, Salı 18:25
Şenol Güneş'ten Galler maçı sözleri: 'Sorumlusu benim'

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, Galler maçı öncesi Burak Yılmaz ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

FutbolArena - Türkiye, EURO 2020 A Grubu ikinci maçında Bakü'de Galler ile karşı karşıya gelecek. A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş ve takım kaptanı Burak Yılmaz, Galler maçı öncesi basın toplantısı düzenlediler.

BURAK YILMAZ'IN AÇIKLAMALARI
"İstemediğimiz bir başlangıç oldu. Toplantılar yaparak nedenlerini bulduğumuzu ve hallettiğimizi düşünüyorum. Hedefimiz belli. Yarın Galler karşısında her zamanki Türkiye'yi izletmeye konsantre olmuş durumdayız. İtalya maçındaki oyunu biz de beklemiyorduk. Hatalarımızın farkındayız. Yarınki maçı aldığımız takdirde bazı şeylerin olumluya döneceğini düşünüyoruz. Çeyrek ve yarı final için konuşmak erken ama takıma yürekten güveniyorum. Yarın Galler'in kaçlı savunma ile oynayacaklarını bilmiyorum. Bu konuda bir şey söylemem ama savunmasız oynamaları tercihim olur."ŞENOL GÜNEŞ'İN AÇIKLAMALARI

"Azerbaycan'da evimizde gibiyiz. İtalya maçında kötü oyunla kötü bir sonuç aldık. Moral bozukluğu olması normal ama hayat devam ediyor. Üzülmek değil, iş yapmak zorundayız. Galler maçında daha iyi oyun ve daha iyi sonuç hedefliyoruz. Son müsabakada İtalya ne kadar üstünse, biz de o kadar kötü ve üstünlüğü kabul eden bir takımdık. Neleri yapamadık konusunu düşünmemiz lazım. Oyuncularımız eksik ve performanslarının altındaydı. Sorumluluk benim. Alınan kötü sonuç ve kötü oyun her zaman eleştirilir. Saygı duyarız. Katkılar olursa seviniriz. Herkesin görüşünün örtüşmesi mümkün değil. Kadroda rakibe göre değişiklikler olabilir. Ben sahaya süreceğim her kadroya inanıyorum. Herhangi bir sakatlığı olan oyuncumuz yok. Bütün oyuncularımız hazır. Galler'e saygı duyarak, onlardan daha üstün olduğumuzu gösterip sonuç almaya çalışacağız.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!