comScore

Şenol Güneş'ten Erdoğan'a: "Biz asker olmaya hazırız!"

12 Ekim 2019, Cumartesi 19:29
Şenol Güneş'ten Erdoğan'a:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk maçının ardından soyunma odasındayken telefonla arayarak milli takımı ve futbolcuları tebrik etti. 

FutbolArena - A Milli takımın Arnavutluk karşısında aldığı galibiyetin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telefonla arayak teknik direktör Şenol Güneş, futbolcular ve tüm takımı tebrik etti. 

Anadolu Ajansı'nda yayınlanan görüntü ve haberde, soyunma odasında Gençik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Teknik Direktör Şenol Güneş, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Emre Belözoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. 


Türkiye 1-0 Arnavutluk maç sonu haberleri


ŞENOL GÜNEŞ: "ASKER OLMAYA HAZIRIZ"
Takım adına saygılarımızı sunuyoruz. Stresi zor, acı bir gün geçirdik. Hepimizin başı sağ olsun. Hepimiz askerlerimizin, milletimizin yanında. Hepimizin başı sağ olsun. Birinin gözyaşı, bizim gözyaşımız. İnşallah bunları bize yapanların yanına kar kalmaz. Biz işimizi yapıyoruz. Sizin de pozisyon itibariyle işiniz zor. Allah kolaylık versin. Bize düşen görev varsa, asker olmaya hazırız. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM

Gerek Federasyon başkanımız, bakanımız, teknik direktörümüz ve bütün futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Böyle sıkıntılı bir sürecin içerisinde, Suriye'de sınır ötesi operasyonu yaptığımız dönemde sağlamış olduğunuz başarıdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Sizin bu başarınız inanıyorum ki, Fransa maçında farklı düzeyde devam edecektir. Oradan gelecek netice bizler için adeta bonus olacaktır. Başarılarınızın devamını diliyorum. Operasyon nedeniyle maçı televizyondan izledim. Tekrar başarılarınızın devamını dilerim. Operasyon çok iyi gidiyor. Son gelen rakamlar da çok çok iyi. Daha da iyi olacak. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)