comScore

Şenol Güneş'ten Emre Belözoğlu açıklaması

31 Ağustos 2021, Salı 14:52
Şenol Güneş'ten Emre Belözoğlu açıklaması

A Milli Takım'da Teknik Direktör Şenol Güneş, Karadağ maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

FutbolArena - 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde mücadele edecek olan A Milli Takımımızda teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. Deneiymli teknik adam, Karadağ maçı öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.

"9 PUAN ALMAK İSTİYORUZ"
Eylül ayında oynayacağımız maçlardan 9 puan almak istiyoruz. Takım heyecanını, yeteneğini, karakterini ve bu zamana kadar yaptıklarını biliyorum. Genç bir kadro olarak daha iyi olacağız. İnancımız, cesaretimiz, kalitemiz, enerjimiz var. Akıllı ve sabırlı oynamak zorundayız. Rakibimiz pas yapabilen teknik bir takım. 

"ÜLKE KARARLARINA GÖRE AYRIMCILIK OLUYOR"

Ozan Tufan, Çağlar Söyüncü, Ozan Kabak ve Halil Dervişoğlu yarın akşam aramızda olmayacak. Bu uygulamayı doğru bulmuyorum. Yurt dışındaki oyuncuları 15 gün önce çağırdım. Ben bu maça bekliyordum ama olmadı. Oyuncuların gönderilmemesi doğru bulmadığımız ve tartışılması gereken bir konu. Ülke kararlarına göre ayrımcılık oluyor.

"SALİH UÇAN YETENEKLİ BİR OYUNCU"

Salih Uçan yetenekli bir futbolcu. Alanya'da da takip ediyordum. Bütün oyuncular bizim evlatlarımız. Türkiye'yi temsil ediyorlar. İnşallah en iyisini yapacaklar.

"EMRE BELÖZOĞLU İLE ANLAŞMAK ŞU ANDA MÜMKÜN GÖRÜNMÜYOR"

Emre Belözoğlu ile görüştüğümüzü söylemiştim. Kendisi çok beğendiğim, takdir ettiğim bir oyuncuydu. Liderlik özellikleri nedeniyle iyi antrenör olacağını düşünüyorum. Şartlar itibariyle şu anda olacak gibi görünmüyor. ardımcı hoca olarak düşünmüştüm. Teklif yaptım ama olmadı. Onun yerine başka birini de alabilirdim ama almadım. Bekledim, bu dönemi böyle geçireceğim. Bana biraz daha fazla yük binsin.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!