comScore

Şenol Güneş'ten bordo mavi kravat yorumlarına: 'Maçla ne alakası var?'

12 Ekim 2019, Cumartesi 00:52
Şenol Güneş'ten bordo mavi kravat yorumlarına: 'Maçla ne alakası var?'

A Miilli takımımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, Arnavutluk karşısında aldığımız 1-0'lık galibiyetin ardından basın toplantısında konuştu. 

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam bordo mavi kravatla maça çıkmasından dolayı sosyal medya ve yorumcular tarafından gelen yorumlara tepki gösterdi.  

"STRESLİ BİR MAÇ OYNADIK"
Türkiye olarak olağanüstü zor dönemden geçiyoruz. Stresli bir maç oynadık. Bugün oyundaki eksiklerimizi, taraftarlarımızın desteği ve oyuncularımızın kazanma ruhuyla birleştirince eksiklerimizi golle giderdik. Oyuncularımı alınlarından öpüyorum. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. 

"ŞEHİTLERİMİZE SEBEP OLANLARA ALLAH DAHA BETERİNİ VERSİN"

Maalesef şehitlerimiz var. Şehitlerimize sebep olanlara Allah daha beterini versin. Bu acıyı biz paylaşırken, onları da bu acıyı tatmasını bekliyorum. Bu sürdürülebilir bir şey değil. Böyle bir dönemde maç oynamak zor. Askerimizin, milletimizin yanındayız. Sözlerin bir anlamı teşkil etmediği dönemdeyiz. İnşallah bir an önce bu sıkıntılar son bulur. 

"KRAVATIN MAÇLA NE ALAKASI VAR?"

Futbolu bile konuşmak istemezken, kalktık başka kıyafetleri konuşuyoruz. Kravatın maçla ne alakası var? Rengini de bilmiyorum tam olarak. Türkiye'nin en üzüntülü olduğu bir dönemde anlamsız, çirkin bir konuyu konuşuyoruz. 

"OYUNCULARIM BİR AN ÖNCE AVRUPA ŞAMPİYONASI'NA GİTMEK İSTİYOR"

Maça gelecek olursak, bu maçı unutup bir an önce Fransa maçına odaklanmak zorundayız. Beklenti çok büyük ve oyuncumuz da hissediyor. Oyuncularım bir an önce Avrupa Şampiyonası'na gitmek istiyor. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"