comScore

Şenol Güneş'ten Almanya maçı sonrası mesaj

08 Ekim 2020, Perşembe 00:29
Şenol Güneş'ten Almanya maçı sonrası mesaj

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Almanya maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Hazırlık maçında A Milli takımımız Almanya ile 3-3 berabere kaldı. Kenan Karaman'ın 90+4'te attığı golle üç kez yenik duruma düştüğümüz maçta Almanya'ya kaybetmeyen A Milli takımda teknik direktör Şenol Güneş karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu. 

"İYİ TARAFLARIMIZ DA VAR, EKSİKLERİMİZ DE"
Yüksek profilli oyuncuları olan, futbol ekolü olan Almanya ile oynadık. Kabul edelim ki, birçok oyuncusunu oynatmadılar. Biz de bazı oyuncularımızı dinlendirdik. Kim olursa olsun sahadaki tümo oyuncular elinden geleni yaptı. Seyir zevki fazlaydı. Kendi oyunumuzu oynamaya çalıştık. İyi taraflar var ama hatalarımız da oldu. Bizim yapmaya çalıştığımız etkili atakları rakip yaptı. Hızlı çıkışlarda rakibi engellemede sıkıntılarımız oldu. Hem oyuncularımızın genel durumunu gördük, hem iyi işler yaptık, hem de hatalarımızı gördük. Berabere kalmamız moral açısından iyi ama bunun üstüne koyacak bir takımımız var. Sırbistan ve Macaristan maçlarına göre daha iyi durumdayız. Yine de dalgalanma var. Bu zaman alacaktır. 

"ASLA PES ETMEYECEĞİZ!"

Halkımıza verdiğimiz mesaj. Biz iyi takımız. İyi işler yapacağız ama asla maçı bırakmayacağız. Şimdi bu oyunun üstüne koyarak Rusya ve Sırbistan maçlarına hazırlanacağız. 

"OZAN TUFAN ÜST SEVİYEDE BİR FUTBOLCU"

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!