comScore

FutbolArena TV

Şenol Güneş'ten Ali Şafak Öztürk'e Mete Kalkavan göndermesi

19 Mart 2017, Pazar 22:23

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu. 

"FİZİKSEL VE ZİHİNSEL YORGUNLUK VARDI"

"Onlar da bizden çekindi ama biz de tempo olarak yavaş oynadık. Bu tür oyunlarda tempolu oynamak gerekiyor. Top kayıpları çok yaptık. Hücum etkinliğimiz azaldı. Savunmada durduk ama yavaş oynadık. Sanki maç oynansın, bitsin gibiydik. Fiziksel ve zihinsel yorgunluk hakimdi. Oyuncularım kazanmayı istedi ama sahaya yansıtma konusunda yeterli değil."

"2 PUAN KAYBETMEYİ HAK ETTİK"

"İkinci yarıda oyuncu değişikliklerinden sonra 10 kişi kalmamız zaten yorgun olan takımımızın oyundaki gidişi bizim için akıcı olmadı. Rakip daha istekliydi. Bu da normaldi. Bizim direnci koymadığımız yerlerde onlar devredi. Oyun olarak da 2 puan kaybetmeyi hak ettik. Pozisyon az verdik ama."

ŞENOL GÜNEŞ'TEN ABOUBAKAR AÇIKLAMASI!

"Kaleci atınca önünde durmaya çalıştı. Bilmiyorum tabi sarı hakem vermişse mutlaka doğru vermiştir. Ancak hiçbir şey yapmaması lazımdı. İki sarı karttan atıldığı için söylüyorum. Geçen maçtaki tamamen hataydı ama bu maçta oyun içinde ikili mücadele sırasında gelişen bir ataktı. Aboubakar için talihsizdi. Yine de 10 kişi bırakmak doğru değil. Akılcı olması lazım. Oysa onun gibi oyuncular rakibe kart göstermeli. Tabi rakibi eksik bırakması doğru değil. Ancak burada suçlayarak, dünyanın sonu olarak söylemek olmaz şimdi." 

Şenol Güneş'ten Antalyaspor maçı sonrası Ali Şafak Öztürk'e Mete Kalkavan göndermesi


Basın toplantısında Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün Mete Kalkavan'ın performansından şikayetçi olduğu yönündeki bir soruya yanıt veren Şenol Güneş, "Diyecek bir şey yok. Tartışılır pozisyon. Bizde de Necip'in tendonuna öyle bir darbe geldi ki, hepsini anlatırsan o zaman yüreğimin şişini indiririm. Onu doğru bulmuyorum. O yüzden konuşmayacağım. Hakemden rahatsızca Antalyaspor diyecek bir şey yok tabi." ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş Videoları