comScore

Şenol Güneş'in kardeşi Bahaddin Güneş'ten samimi itiraflar

09 Ocak 2020, Perşembe 22:02
Şenol Güneş'in kardeşi Bahaddin Güneş'ten samimi itiraflar

Ankara Demirspor Teknik Direktörü ve Şenol Güneş'in kardeşi Bahaddin Güneş, FutbolArena'ya dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Şenol Güneş'in kardeşi Bahaddin Güneş, Antalya kampında FutbolArena'nın konuğu oldu. Ağabeyi ve milli takım hakkında konuşan Ankara Demirspor Teknik Direktörü Bahaddin Güneş, çalıştırdığı takımı hakkında samimi açıklamalar yaptı.
 

Ankara Demirspor Teknik Direktörü Bahaddin Güneş'ten Şenol Güneş açıklamaları


Ağabeyi Şenol Güneş'ten bahseden Ankara Demirspor Teknik Direktörü Bahaddin Güneş, "Acayip bir hırsı var. İşini hep severek yaptı. Kaleciliği sevmiyordum ama bu benim işim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum derdi. Asla hak yemez." itirafında bulundu.

"YARDIMCILIĞINI YAPMAK ETİK OLARAK DOĞRU OLMAZ"
"Şenol Güneş'ten yardımcı antrenörlük için teklif geldi mi hiç size?" sorusunu yanıtlayan Bahaddin Güneş, "Etik olarak doğru değildi. Ben ve ağabeyim böyle düşünüyorduk. Ahbap çavuş ilişkisi abimle aramda hiç olmadı. Ülkemizde bu var maalesef ama biz abimle tırnaklarımızı kazıyarak ilerledik hep." dedi."ŞENOL GÜNEŞ AİLEMİZ İÇİN GURUR"

Ağabeyi Şenol Güneş'in özelliklerinden bahseden Bahaddin Güneş, "Çok kitap okur. Konuşmayı değil, iş yapmayı sever. Ailemiz için gerçekten gurur. Biz fakir bir aileden geldik. Acılarla büyüdü." ifadelerini kullandı.

"1 TARAFTARIMIZ VAR, MÜSLÜM AĞABEYİMİZ"

Taraftar sayısı hakkında eğlenceli yanıtlar veren Ankara Demirspor Teknik Direktörü Bahaddin Güneş, "1 taraftarımız var. Müslüm ağabeyimiz.  55 yaşlarında. Çok fanatik. Bütün maçlara geliyor. Bir gün maçta tribünde 'Bahaddin Güneş' istifa diye bağırıyordu." dedi.

"FENERBAHÇE BİZE KARŞI 3 FORVETLE ÇIKTI"

Bir Fenerbahçe maçı anısını anlatan Bahaddin Güneş, "Bayburtspor'u çalıştırırken Fenerbahçe ile İstanbul'da oynadık. 12.500 taraftar geldi. Bayburt boşaldı. İsmail Kartal 3 forvetle çıktı. Webo, Sow, Emenike. Hocam dedim ne yapıyorsunuz? 5-0 bitti" diye konuştu.

RÖPORTAJIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!