comScore

Şenol Güneş: "Yeni umutlarla yola çıkıyoruz"

27 Mart 2021, Cumartesi 22:33
Şenol Güneş:

Şenol Güneş, Norveç galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - A Milli Takım, Dünya Kupası 2020 Elemeleri'nde gruptaki ikinci maçında deplasmanda Norveç'i 3-0 mağlup etti. 

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ"

Hikaye daha olmadı. İşin başındayız. Her gün yeni bir başlangıç. Yeni umutlarla yola çıkıyoruz. Yeni bir hikaye için daha yolun başındayız. 8 maçımız daha var. Uzun bir yolumuz var. Akıllı, sabırlı, coşkulu ve istekliydik. Bütün oyuncuları tebrik ediyorum. Olağanüstü çalıştılar. Alınlarından öpüyorum. Onlarla gurur duyuyorum. Sahada rakibin sertliğine de cevap verdiler. Futbol adına doğrular vardı. 

"BİZ BİRİZ, BİRLİKTEYİZ"

Ne havaya gireceğiz, ne ezik olacağız. Dik durduk. Biz biriz, birlikteyiz. Bugün için güzel ama yarınlar ne olur bilmiyorum. Duyuyoruz ki görüyoruz ki ülkemiz de mutlu zannediyoruz. Kandilimiz de kutlu olsun. Bu sürecin sürdürülebilir olması lazım. Letonya maçına bakmalıyız şimdi. Türkiye'nin gerçeği de var, dalgalıyız zaman zaman.

"DÜNYAINN NERESİNDE OLURSA OLSUN, BİZ TÜRKİYE'YİZ!"

Bu oyuncular ailelerimizin çocukları. İnşallah en iyi yerlerde olur. Türkiye'de yabancı yerlisi yok. Dünyanın neresindme olursa olsun, biz Türkiye'yiz!" 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!