comScore

"Şenol Güneş Üniversitesi Yeni Ders Yılı"

18 Kasım 2019, Pazartesi 01:30

A Milli Takım Euro 2020'de! Andorra'yı 2-0 mağlup ettiğimiz maçta birçok futbolcumuz ilki yaşadı. 

FutbolArena - Euro 2020 elemelerinde A Milli takımımız gruptaki son maçında deplasmanda Andorra'yı 2-0 mağlup etti. Bu müsabakada birçok futbolcumuz A Milli takım formasıyla ilk heyecanı yaşadı. 


Andorra 0-2 Türkiye maç sonu haberleri


Ahmed Kutucu, Mert Çetin ve Ozan Kabak ilk kez A Milli takım formasını giyerken, Enes Ünal ise milli takım formasıyla ilk kez gol sevinci yaşadı. Uğurcan Çakır, Nazım Sangare ise ilk resmi maç oynadılar. 

CNN Türk yorumcusu Uğur Meleke, A Milli Takım'ın geleceğini yorumlarken genç oyuncuların ilk maç performansına ise tam not verdi. 
Enes Ünal'ın ilk milli golleri. Ahmed, Ozan ilk kez milli oldular. Nazım ve Uğurcan ilk resmi maç oynadılar. ilk kez resmi Şenol Güneş üniversitesi yeni ders yılı, yeni öğrencilerini kabul etti. Yeni öğrencileri milli takım havuzuna eklendiler. Andorra zayıf bir rakip ama son 3 maçta onlar tarih yazdı. 55'te 55 yenilgiyle geliyorlardı. Hiç galibiyetleri yoktu. İzlanda ve bize karşı onurlu maç oynadılar. Arnavutluk'tan puan aldılar. Özgüvenli çıktılar bize karşı ama ilk kez formayı giyen oyuncularımız da çok iyi maç çıkardı. 40 yıldır oynuyorlar gibiydi. Bu bizim adımıza güzel bir gelişme. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!