comScore

FutbolArena TV

Şenol Güneş: "Tek sebep zemin değil"

03 Ekim 2018, Çarşamba 21:24

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi'nde Malmö ile oynanacak olan karşılaşma öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"DİSİPLİNLİ BİR TAKIMLA OYNAYACAĞIZ"

"Disiplinli ve iyi bir takımla oynayacağız. Rakibimizin gücünü biliyoruz. Biz de kendimizi güçlü hissediyoruz. Bu zor maçı iyi futbol oynayarak kazanmak istiyoruz."

Basın toplantısında Çağdaş Sevinç'in "Bu sefer Avrupa dönüşü lig maçını Pazartesi değil, Pazar oynayacaksınız. Kadroda bu anlamda değişim olacak mı?" sorusuna yanıt veren Şenol Güneş, 

Program nasılsa uymaya çalışacağız. Çıkabileceğimiz en iyi kadroyla çıkmaya çalışacağız. Pazartesi de olabilirdi ama milli takım arası var. Süre de kısa. Ona da uyum sağlayacağız. Pepe oynayacak. Quaresma ile ilgili tam karar vermedim dedi. 

"AYNI HAFTA FENERBAHÇE PAZARTESİ, BİZ PAZAR OYNAYACAĞIZ" 

Şenol Güneş fikstürle ilgili gelen soruya, "Bunları konuşmak istemiyorum. Siz sorduğunuz için söylüyorum. Yoksa bir mazeret değil. Galatasaray ile oynayacağımız hafta biz Pazar oynayacağız. Galatasaray bizden 1 gün önce oynayacak. Aynı hafta Fenerbahçe, Perşembe Pazartesi oynayacak. Siz sorduğunuz için söylüyorum. Doğru değil ama saygı duyuyoruz."

 

Beşiktaş Videoları