comScore

Şenol Güneş tarihi Hollanda zaferinin sırrını açıkladı

24 Mart 2021, Çarşamba 22:57
Şenol Güneş tarihi Hollanda zaferinin sırrını açıkladı

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hollanda galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - A Milli Takım 2022 Dünya Kupası Elemelerinde gruptaki ilk maçında Hollanda'yı 4-2 mağlup etti. 

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"OYUNCULARIMI ALINLARINDAN ÖPÜYORUM"

Aynı duygu ve düşünce içindeyiz. Tüm Türkiye olarak taraftarlarımızın, halkımızın, seyircimizin sinerjisi ve duasıyla, gayretiyle güzel bir maç oldu. 2022'ye giden yolda önümüzde ilk ve büyük maçtı. Kazanmak önemliydi. Hem puan, hem moral olarak üst seviyeye geldik. İnşallah iyi kullanırız. Ciddi oynadık. Oyunun gereğini yaptık. Oyuncularımı alınlarından öpüyorum. 

"HAYALİMİZ OLAN 2022'YE İYİ BAŞLADIK"

Hayalimiz olan 2022 Dünya Kupası'nda bu maç için de, turnuva için de başlangıcı iyi oldu. Umarım bundan sonraki maçlarda da iyi olur. Norveç ile zor bir maç oynayacağız. Bazı oyuncularımız hastalandı veya sakatlanabiliyor. Olağanüstü dönemden geçiyoruz. Hepsini düşünerek, mazaret konuşmadan maça odaklandık. 

"BURAK YILMAZ TEK KELİMEYLE ANLATILMAZ"

Burak'ı tek kelimeyle anlatmak mümkün değil. Geçmişi, bugünü ve yarınıyla birlikte yazılması gereken güzel bir hikayesi var. Hem Burak için, hem bizim için, hem de Türkiye için ders olacak hikayedir. Sportif başarının yanında oyuncularım özgüveni aşıladı. Ezik oynamıyorlar, havaya da girmiyorlar. Başarıyı ve sevgiyi herkesle paylaşıyorlar. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!