comScore

FutbolArena TV

Şenol Güneş: 'Takım olarak çok kötüydük'

01 Mayıs 2017, Pazartesi 00:01

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "18 dakikada öyle goller yedik ki neyle ölçebiliriz bunu. Genç takım yemez bu golleri" dedi. 
Siyah-beyazlı takımın teknik patronu Şenol Güneş, 3-1'lik skorla mağlup oldukları Başakşehir maçının ardından düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi.

Deneyimli çalıştırıcı, maça kötü bir oyunla başladıklarını ifade ederek, "Düşünmediğimiz bir skorla bitirdik. Taraftarımızdan özür diliyoruz. Maçın içerisinde oyunumuzla rakibin sertliğine cevap veremedik. Rakibin gediği her atak gol oldu ve sonra konsantrasyonumuz dağıldı. Temaslı oyunlarda hiç yoktuk. Sayısal fazlasıyla defansta goller yedik. Ataklarımız oldu ama oyunumuzun gerisindeydi. Oyunun başındaki düşüklük skoru ortaya getirdi. Rakibi tebrik ediyorum. Onlar daha çok istedi. Biz rakipten uzak durduk. Top kayıplarımız fazlaydı. Biz daha üstün olmak zorundaydık. Rakibe hep yardımcı olduk. Oynadığımız oyun bizi rahatsız etti. Bu şekilde kaybettiğimizden dolayı üzgünüm. Kora kor oynamak istiyorduk. Özellikle oyunun başında savunma anlayışında rakibe hiç müdahale etmememiz maçı kaybetmemize sebep oldu" diye konuştu.

Beşiktaş Videoları