comScore

Şenol Güneş: Eskisi yenisi fark etmez herkese kapımız açık'

18 Kasım 2019, Pazartesi 01:30
Şenol Güneş: Eskisi yenisi fark etmez herkese kapımız açık'

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Andorra maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - A Milli Takımımız, Euro 2020 elemelerinde gruptaki son maçında deplasmanda Andorra'yı 2-0 mağlup etti. Maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. 


Andorra 0-2 Türkiye Şenol Güneş maç sonu açıklamaları


"ŞİMDİ GELECEĞE BAKMA ZAMANI"

2-0'la başladık, 2-0'la bitirdik. Geçmiş geride kaldı. Durum değerlendireceğiz tabi ve sonrasında neler yapacağımızı konuşacağız. Andorra maçında bireysel ve takım olarak performansımız skora yansıdı. Oyuna hakimdik. Bir sürpriz olmaması gerekiyordu. İstanbul'da daha çok zorlanmıştık. Bugün o sürprize izin vermemek istiyorduk. Hem performansını görmek istediğimiz oyunculara şans verdik. %100 anlamında verimli olmayabilir zira saha koşulları elverişli değildi. 
"AVRUPA ŞAMPİYONASI'NDA GÜZEL BİR REKABET OLACAK"

Genel anlamda istekli ve iştahlı bir oyun sergiledi oyuncularımız. Elimizde bir oyuncu kadrosu var, yenileri girer-girmez bakacağız. Avrupa Şampiyonası'nda 23 oyuncu olacağı için bir rekabet de olacak, dilerim ki en güzel şekilde olur."

"İMKAN VE SABIRLA KENDİ İNSANIMIZ HER ŞEYİ BAŞARABİLİR"

İmkanlar ve zamanlar çok önemli. Kendi insanımıza imkan ve zaman verdiğimizde, sabırlı olduğumuzda her şeyi başarabiliriz. Tabi işin başındayız daha. Önemli olan sürdürülebilir olması. Defanstan memnunuz. Sayımız fazla. Hüseyin de var. Daha başka oyuncu da gelebilir. Yarınların ne olacağını bilmiyoruz daha. Şu anda memnunuz. Oyuncuların hepsi iyi niyetli ve gelişime açık, takım olgusu içinde görevlerini iyi yapıyorlar. Şu anda bir şikayetimiz yok. Tabi fazlalık da var. Alternatif anlamında Kaan Ayhan'ı ön tarafta kullandık. Diğer mevkilerdeki arayışlarımızı arttırmak için denemelerimizi yapabiliriz. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!