comScore

Şenol Güneş: "Başımıza gelen bir sürpriz!"

31 Mart 2021, Çarşamba 00:34
Şenol Güneş:

2020 Dünya Kupası Elemeleri'nde A Milli Takımımızın 3-3 berabere kaldığı Letonya maçının ardından Teknik Direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Letonya ile 3-3 berabere kaldığımız maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

"DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ VE İSTEDİĞİMİZİ YAPAMADIK"
Düşündüğümüz ve istediğimizi yapamadık. Başaramadık. Önemli bir avantajdı bizim için. Kayıplarımız oldu. Yüksek ve duran toplarda rakibe engel olamadık. Bu da skoru aleyhimize çevirdi. İki maçın temposunu bu maçta gösteremedik. Eğer yapabilseydik oyun olarak daha etkili olabilirdik. 

"BAŞIMIZA GELEN SÜRPRİZ"

3 maçta 7 puan aldık. Letonya'yı yenip diğer maçlarda berabere kalsaydık iyi diyebilirdik. Bu şekilde olsa moral bozuldu. Ancak futbol sürprizlere açık. Bugün de o sürprizlerden biri başımıza geldi. 

"ADALE SERTLİĞİ"

Şenol Güneş oyuncu değişiklikleri üzerine, "3 oyuncumu adale sertliği, zorlanması nedeniyle oyundan almak zorunda kaldım. Yine sahada olan oyuncularımızda da yorgunluk belirtileri vardı. Hakan Çalhanoğlu da aynı şekilde sakatlık problemi yaşayan oyuncularımızdan biriydi ifadelerini kullandı. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"