comScore

Şenol Güneş 1 milyon TL bağışta bulundu

02 Nisan 2020, Perşembe 00:57
Şenol Güneş 1 milyon TL bağışta bulundu

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Milli Dayanışma Kampanyası'na destekte bulundu.

FutbolArena - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de yükselen koronavirüs salgını sonrası ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılması için bağış kampanyası başlattı. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol GüneşMilli Dayanışma Kampanyası'na destekte bulundu.
 

Şenol Güneş ne kadar bağış yaptı?


Şenol Güneş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon TL bağış yaptı. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, bu hareketiyle sosyal medyada alkış topladı.

ŞENOL GÜNEŞ'TEN FUTBOLCULARA TAVSİYELER:
1) Bir kamp döneminde olduğunuzu farz ederek, antrenörlerinizin sizinle paylaştığı bireysel antrenman programlarınızı disiplinle uygulayın.

2) Kilonuza dikkat edin. Sağlıklı ve dengeli beslenin. Bol sıvı tüketin.

3) Fiziksel antrenmanlar kadar zihinsel antrenmanların da önemi büyüktür. Zihinsel antrenmanlar da formunuzu korumanıza yardımcı olur. Günde yarım saat imgeleme çalışması yapmaya özen gösterin.

4) Bu dönem mesleki ve bireysel gelişiminiz için bir fırsattır. Özellikle size ilham verecek başarılı insanların ve sporcuların biyografilerini okumanızı, bu konuyla ilgili filmler izlemenizi öneririm.  

5) Tüm ailenizle de içine katacak aktiviteler yapabilirsiniz. Örneğin, yemek yapmak, enstrüman çalmak veya başka bir sanat dalıyla uğraşmak ve yabancı dil öğrenmek gibi.

6) Geliştirmemiz gerektiğini düşündüğümüz yönlerimiz varsa bunlara odaklanalım. Bu süreçten yenilenmiş ve güçlenmiş olarak çıkalım.

7) Topluma mal olmuş kişiler olarak, sizlerin sosyal sorumluluğunuz diğer vatandaşlarımıza göre daha fazla. Sizlerden kamuoyuna moral aşılayacak mesajlar vermenizi rica ediyorum. Sizlerden gelecek iyimser içerikler, her açıdan halkımızı diri ve güçlü kılacak, bu savaşı kazanmamızda hepimize yardımcı olacaktır.

Son olarak, koronavirüs ile savaşı bir milli mücadele gibi görelim. Rakibimizin de sinsi bir bulaşıcı hastalık olduğunu bilerek, o sorumlulukla hareket edelim. El ele verip sosyal dayanışmayı sağlamak galibiyet taktiğimiz olsun. Açıklamama son verirken, size Lev Tolstoy'un bir sözünü hatırlatmak istiyorum: "En güçlü iki savaşçı sabır ve zamandır".

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!