comScore

Sen Anlata Karadeniz son bölüm full tek parça İZLE (Sen Anlat Karadeniz son bölüm 3 Ekim 2018 son İZLE)

04 Ekim 2018, Perşembe 00:58
Sen Anlata Karadeniz son bölüm full tek parça İZLE (Sen Anlat Karadeniz son bölüm 3 Ekim 2018 son İZLE)

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda yine ATV'de ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölümünde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz son bölümü izlemek isteyenler için Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm olan Sen Anlat Karadeniz son bölümüne dair tüm detaylar haberimizde. 

Sen Anlat Karadeniz dizisi 24. bölüm 3 Ekim 2018 Çarşamba günü 24. bölümüyle ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz son bölümü yine nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 26. bölümü izlemek ve yine Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümü izlemek detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz dizisi sezon finali özeti ve Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi  24. bölüm dair merak edilen tüm ayrıntıları derledik. 
 

Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm özeti (Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu?)


''Dönüp kavuşacağın yer benim demedim mi?''

Mustafa, Tahir'e doğrulttuğu silahı ateşlerken Asiye'nin yanı başında olduğundan habersizdir. Bir yandan kardeşi için ağlarken bir yandan Asiye'nin kanında zehir dolaştığını öğrenen Mustafa, yaralı bacağıyla Asiye'yi o uçurumdan nasıl indirecek? Tahir'in öldüğünü düşünen Nefes gözünü karartıp tetiği çekerken kendi sonunu da mı hazırlıyor? Vedat tüm suçlarından aklanıp Kalelilerin karşısına çıkıyor. Ailesini koruyamadığı için kendisine kızan Mustafa, Vedat'ın cezasını kesmeye kararlı. Tahir, Mustafa'yı durdurabilecek mi?
SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI
Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German


Sen Anlat Karadeniz Tahir Kaleli kimdir, rolü ne?


Namıdiğer Deli Tahir. 29 yaşında. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı. Ailenin sahip olduğu kum gemilerinde çalışıyor, şirket işlerinden hoşlanmıyor, Karadeniz'i, denizde olmayı çok seviyor. Kanı deli akıyor ama yüreği merhamet dolu. Kafası çok çalışıyor ama sağduyudan sınıfta kalır, öyle fevri, öyle inat, duygularıyla yaşıyor. Vicdanlı, sahiplenici, sivri dilli, korumacı ama ayarsız. Acayip başına buyruk. Ailesine laf söyletmez ama gereğinde onlarla da savaşır. Haksızlığa tahammül edemez, öfkelendi mi gözü kimseyi görmez. Çok kolay yakar yıkar, destursuz laf söylenmesi tavsiye edilmez.
 

Sen Anlat Karadeniz dizisinin konusu


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.