comScore

Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça İZLE (Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm 25 Ekim 2018 Çarşamba full kesintisiz İZLE)

25 Ekim 2018, Perşembe 00:36
Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça İZLE (Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm 25 Ekim 2018 Çarşamba full kesintisiz İZLE)

Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça İZLE. Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm 25 Ekim 2018 Çarşamba full kesintisiz İZLE. Sen Anlat Karadeniz ATV izle.

Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm izle. Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm ATV izle. ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 27. bölümüyle yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 27. bölümünü full tek parça izlemek ve Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 27. bölümünü kesintisiz izlemek için detaylar haberimizde. Sen Anlat Karadeniz ATV reklamsız izle. Sen Anlat Karadeniz ATV tek parça izle.


SEN ANLAT KARADENİZ 27. BÖLÜM ATV İZLE 


ATV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni kazanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü tamamlandı. ATV Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm izle. Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle. Sen Anlat Karadeniz tek parça izleme rehberi haberimizde.
 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi konusu


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI
Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German
 

Sen Anlat Karadeniz Tahir Kaleli kimdir, rolü ne?


Namıdiğer Deli Tahir. 29 yaşında. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı. Ailenin sahip olduğu kum gemilerinde çalışıyor, şirket işlerinden hoşlanmıyor, Karadeniz'i, denizde olmayı çok seviyor. Kanı deli akıyor ama yüreği merhamet dolu. Kafası çok çalışıyor ama sağduyudan sınıfta kalır, öyle fevri, öyle inat, duygularıyla yaşıyor. Vicdanlı, sahiplenici, sivri dilli, korumacı ama ayarsız. Acayip başına buyruk. Ailesine laf söyletmez ama gereğinde onlarla da savaşır. Haksızlığa tahammül edemez, öfkelendi mi gözü kimseyi görmez. Çok kolay yakar yıkar, destursuz laf söylenmesi tavsiye edilmez.


SEN ANLAT KARADENİZ ATV İZLE


FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)