comScore

Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça full izle 17 Nisan (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE)

18 Nisan 2019, Perşembe 00:40
Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça full izle 17 Nisan (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Sen Anlat Karadeniz 48. bölümü ile 17 Nisan 2019 Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm ve Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 48. bölümü ile 17 Nisan 2019 Çarşamba akşamı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler yaşandı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm izlemek isteyenler ve Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 48. bölümünde Nefes'i baygın halde bulan Tahir'in kulaklarında Vedat'ın sözleri yankılanır. Doktoru Nefes'in sağlıklı olduğunu söylese de Tahir için bu tatmin edici değildir. 
 

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz 48. bölüm izle


Sen Anlat Karadeniz'in son bölümünde Nefes'in doğum yapması ölümüne neden olacaktır. Bunu haber alan Tahir, Vedat'tan şüphelenir. Nefes bu yolda Tahir'in işine sürekli çomak sokar. Tahir bu bildiklerini Nefes'e söyleyemez. Bu sırada Mercan da Tahir ile Nefes'in bebekleri olacaklarını öğrenir. Nefes bu uğurda yardım eli bekler.

Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümü olan Sen Anlat Karadeniz 48. bölümde Tahir eve geldiğinde Nefes'i yerde bulur. Nefes baygınlık geçirir. Tahir, Vedat'in söylediklerini tekrar düşünmeye başlar. Nefes'i doktora götüren Tahir, eşinin iyi olduğu bilgisine inanmaz. Nefes artık hamileliğini kullanarak sürekli aşerir. Kaleliler, Nefes'in istediği greyfurtu gece saati bulmaya çalışırken kendilerini karakolda bulurlar. Bu eğlenceli anların ardından her şey tepetaklak olur. Tahir gece eve dönmeyince gerçek çok geçmeden ortaya çıkar. Tahir vurulmuştur. Silahla yaralanan Tahir öldü mü? Tahir, Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrıldı mı? Merak edilenlerin cevabı gelecek hafta belli olacak.
Sen Anlat Karadeniz 48. bölüm izlemek için tıklayın


 

Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncuları


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German
 

Sen Anlat Karadeniz 49. bölüm fragmanı çıktı mı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı


Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölümden kısa bir süre sonra ATV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterileceği tahmin ediliyor. Sen Anlat Karadeniz 49. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 49. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Sen Anlat Karadeniz 49. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)