comScore

Sen Anlat Karadeniz son bölüm İZLE (Sen Anlat Karadeniz 10 Ekim 2018 25. bölüm full tek parça İZLE)

10 Ekim 2018, Çarşamba 23:31
Sen Anlat Karadeniz son bölüm İZLE (Sen Anlat Karadeniz 10 Ekim 2018 25. bölüm full tek parça İZLE)

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm yine nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm özeti ve Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 25. bölümü izlemek için tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 25. bölümü izleyemeyenler için Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 25. bölüm özetini haberimizde derledik. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek? Tüm bu soruların yanıtlarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm izlemek için gerekli olan bağlantı ve Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 25. bölüm özeti haberimizde. 


Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm özeti (Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu?)


Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat'la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat'ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?

 

Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Nefes kimdir? (İrem Helvacıoğlu'nun Sen Anlat Karadeniz dizisindeki rolü)


24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç bir kadın. Annesi onu doğururken ölmüş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat'a satılmış. On yedisinde Yiğit'i doğurmuş. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Defalarca oğlunu alıp kaçmış, defalarca bulunup geri getirilmiş. Her seferinde dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiş. Acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi konusu


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI
Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German

Peki Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm nasıl izlenir? Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 25. bölümü izleyemeyenler, internet ortamında Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm youtube izle, Sen Anlat Karadeniz full izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça izle, Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 10 Ekim son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 10 Ekim 25. bölüm full izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Tüm bu aramalara gerek kalmadan aşağıdaki bağlantıdan Sen Anlat Karadeniz dizisi 25. bölümü izleyebilirsiniz. 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.