comScore

Sen Anlat Karadeniz son bölüm full kesintisiz tek parça İZLE - Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm 30 Mayıs 2018 Çarşamba)

31 Mayıs 2018, Perşembe 00:19
Sen Anlat Karadeniz son bölüm full kesintisiz tek parça İZLE - Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm 30 Mayıs 2018 Çarşamba)

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 19. bölüm yayınlandı. Peki Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 19. bölümünde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz dizisi 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü yayınlanan son bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 19. bölümü yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümü izlemek isteyenler Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 19. bölümde neler olduğunu merak etmeye başladı. ATV'de yayınlanan ve reyting listelerinde hafta Çarşamba günü zirveye oynayan Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz  19. bölüm özeti ve Sen Anlat Karadeniz 19. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 
 

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm özeti


Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

Peki Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm bitti mi? Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 19. bölümü izlemek isteyenler için derlenen bölüm özetinden sonra Sen Anlat Karadeniz dizisi 19. bölüm izlemek isteyenler internet ortamında Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 30 Mayıs son 19. bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm puhu tv izle, Sen Anlat Karadeniz youtube izle gibi arama yöntemleriyle bölüm videosunu aramaya başladı. Tek haberle bu aramalara son veriyoruz. 

SEN ANLAT KARADENİZ OYUNCU KADROSU

Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü Gürman

Yönetmen: Emre Kabakuşak, Osman Sınav, Yusuf Ömer Sınav
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz, Nehir Erdem
Yapımcı: Osman Sınav
Müzin: Metin Arıgül, Ender Gündüzlü
Görüntü Yönetmeni: Semih Kurt , Serdar Armutlu

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"