comScore

Sen Anlat Karadeniz son bölüm full kesintisiz tek parça İZLE (6 Haziran 2018 Çarşamba) - Sen Anlat Karadeniz son bölüm İZLE

06 Haziran 2018, Çarşamba 23:39
Sen Anlat Karadeniz son bölüm full kesintisiz tek parça İZLE (6 Haziran 2018 Çarşamba) - Sen Anlat Karadeniz son bölüm İZLE

Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm yine nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz dizisi  son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi  20. bölüm yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi  20. bölümü full ve tek parça halinde izlemek için bilmeniz gereken ayrıntılar haberimizde. 

Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölümü izleyemeyenler için Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm özetini haberimizde derledik. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümde yine nefesler tutuldu. Peki Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 20. bölümü izlemek için gerekli detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Ancak öncesinde Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölümde neler yaşandığına hep birlikte göz atalım. 
 

Sen Anlat Karadeniz dizisi 20. bölüm özeti


Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

Öte yandan Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümün yayınlanmasının Sen Anlat Karadeniz dizisi 20. bölümü izlemek isteyenler internet ortamında Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm ATV izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm puhu tv izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm youtube izle gibi çeşitli aramalar yapmaya başladı. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölümü full, Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 20. bölümü tek parça ve kesintisiz izlemek için detaylar haberimizde. 

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI
Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German
 

Sen Anlat Karadeniz dizisi İrem Helvacıoğlu'nun rolü


24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç bir kadın. Annesi onu doğururken ölmüş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat'a satılmış. On yedisinde Yiğit'i doğurmuş. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Defalarca oğlunu alıp kaçmış, defalarca bulunup geri getirilmiş. Her seferinde dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiş. Acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.