comScore

Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanı izle - Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE

06 Kasım 2019, Çarşamba 23:58
Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanı izle - Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümü olan HSen Anlat Karadeniz 63. bölüm yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Sen Anlat Karadeniz dizisi 6 Kasım 2019 Çarşamba günü 63. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Hercai dizisi son bölüm sonrası Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nikahını yapan Tarık ve Mercan evliliklerinin ilk gecesini baş başa, romantik bir yemekle kutlayacaklardır. Elbette kendilerine yakışır şekilde bir yemektir bu.  Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Sen Anlat Karadeniz dizisi Tahir Kaleli kimdir?


Namıdiğer Deli Tahir. 29 yaşında. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı. Ailenin sahip olduğu kum gemilerinde çalışıyor, şirket işlerinden hoşlanmıyor, Karadeniz'i, denizde olmayı çok seviyor. Kanı deli akıyor ama yüreği merhamet dolu. Kafası çok çalışıyor ama sağduyudan sınıfta kalır, öyle fevri, öyle inat, duygularıyla yaşıyor. Vicdanlı, sahiplenici, sivri dilli, korumacı ama ayarsız. Acayip başına buyruk. Ailesine laf söyletmez ama gereğinde onlarla da savaşır. Haksızlığa tahammül edemez, öfkelendi mi gözü kimseyi görmez. Çok kolay yakar yıkar, destursuz laf söylenmesi tavsiye edilmez.

ROL ALDIĞI DİZİLER
Sen Anlat Karadeniz (2018) - Tahir Kaleli
Karadayı (2018) - Orhan
Analar ve Anneler (2015) - MustafaSEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ BAŞROL KARAKTERLERİ

İrem Helvacıoğlu 
Nefes Zorlu

Ulaş Tuna Astepe 
Tahir Kaleli

Sinan Tuzcu
Mustafa Kaleli

Öykü Gürman
Asiye Kaleli

Ali Ersan
Duru Ferhat

SEN ANLAT KARADENİZ ŞARKILARI


1- Marsis - Deda
2- Günyüzü - Gelino
3- Apolas Lermi - Kaderim Böyle İmiş
4- Resul Dindar - Dalgalan Karadeniz
5- Ayfer Vardar - Dayan Yüreğim
6- Öykü Gürman- Ben Seni Sevdiğimi
7- Nefes Kaleli- Ha bu Ander Sevdaluk
8- Asiye- Denizde Karartı Var
9- Öykü Gürman - Oy Beni Vurun Vurun
10- Marsis - Sevduğum
 

Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanı ATV


Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 63. bölümün yayınlanmasının ardından Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 64. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>    

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)