comScore

Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm full tek parça izle ATV (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm İZLE)

06 Kasım 2019, Çarşamba 23:59
Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm full tek parça izle ATV (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm İZLE)

ATV'de Sen Anlat Karadeniz dizisi 63. bölümü ile 6 Kasım 2019 Çarşamba akşamı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 63. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü 6 Kasım 2019 Çarşamba akşamı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümünde Ferhat ve Hazan kendi hayatlarına dair sarsıcı gerçekler ile yüzleşmek üzeredir. Nefes ile Tahir cephesinde ise yepyeni bir masal başlamak üzeredir. Hercai dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Sen Anlat Karadeniz 63. bölümde neler oldu? (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm)


Hiçbir şey tesadüf değildir! Fikret'in herkesten habersiz adım adım planladığı gün gelmiştir. Ve bu güne dek kazandığını düşünenleri büyük bir hüsran beklemektedir. Nikahını yapan Tarık ve Mercan evliliklerinin ilk gecesini baş başa, romantik bir yemekle kutlayacaklardır. Elbette kendilerine yakışır şekilde bir yemektir bu. Diğer yandan Ferhat ve Hazan kendi hayatlarına dair sarsıcı gerçekler ile yüzleşmek üzeredir. Nefes ile Tahir cephesinde ise yepyeni bir masal başlamak üzeredir.

SEN ANLAT KARADENİZ 63. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Murat, İstanbul'da başını tahmin ettiğinden de büyük bir belaya sokmuştur ve kurtulmak için Trabzon'a doğru yola çıkar. Atlattığını sandığı bu bela Kaleli Ailesi'nin ocağına bir ateş gibi düşecektir. Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak, Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşir. Hazan'ın gelişi ile Melek ve Nilüfer akıllarından bile geçmeyen bir oyunun farkına varırlar. Nikah hazırlıkları tamamlanan Tarık ve Mercan ise artık herkesten gizli baş başa buluşmak için fırsat kollar hale gelmiştir.
 

Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncuları


Sen Anlat Karadeniz, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkını anlatıyor.

Yapım: Sinegraf
Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Murat Onbul - Yusuf Ömer Sınav

Oyuncular: Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)