comScore

Sen Anlat Karadeniz 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)

11 Eylül 2019, Çarşamba 22:56
Sen Anlat Karadeniz 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)

ATV ekranlarında her Çarşamba akşamı saat 20:00'da başlayan Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Sen Anlat Karadeniz 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam 55. bölüm sonrasında Sen Anlat Karadeniz dizisinin 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde.


Sen Anlat Karadeniz 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? (ATV Sen Anlat Karadeniz fragman izle)


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ve Nefes, Zeynep'e kol kanat gererler. Zeynep'i hakim karşısına çıkaracaklar ve Genco'dan hesap soracaklardır. Zeynep, Genco'nun adamları tarafından adliye önünde öldürülür. Tahir, Genco'yu yakalamak için gittiğinde bir sürprizle karşılaşır. Zeynep'in çocukluk aşkı aynı zamanda Tahir'in asker arkadaşı Ferhat, durumu öğrenince Genco'yu kaçırır. Kafasında işkence ederek öldürmek vardır. Tahir, Ferhat'ı katil olmadan bulmak, Genco'yu hakim karşısına çıkarmak için peşlerine düşer.


Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle!


KONUSU NE?
Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German


Sen Anlat Karadeniz izle!


FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)