comScore

Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanı İZLE - (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE)

13 Aralık 2018, Perşembe 01:32
Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanı İZLE - (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 34. bölüm yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz son bölümü olan Sen Anlat Karadeniz 34. bölüm yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 34. bölümünün yayınlanmasının ardından Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanını izlemeden önce Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler olduğuna göz atalım. 


 

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu? (Sen Anlat Karadeniz 34. bölüm 12 Aralık 2018 Çarşamba)


Vedat, Nefes'in çaresizliğini yüzüne vurur. Gerçeklerle yüzleşen Nefes için yeni bir savaş başlar. Nefes'in ayakta kalma savaşında Tahir hangi safta yer alacak? Nefes'ten uzak kalamayan Tahir'i ve ayrılığa anlama veremeyen Yiğit'i zor günler bekler. Tüm çabalarına rağmen Nefes'in yıkılmadığını gören Vedat kolları sıvar. Vedat, Nefes'in işini bozunca altta kalmayan Asiye intikam planı yapar. Vedat hiç beklemediği bir anda kadınların saldırısına maruz kalır.
 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi konusu


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.
SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German


Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanı ATV


Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 34. bölümü izleyenler hemen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapanlar için fragman bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)