comScore

Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm fragmanı (Atv Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)

25 Ekim 2018, Perşembe 00:44
Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm fragmanı (Atv Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle)

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı İzle. Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm fragmanı 25 Ekim 2018 İZLE. ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm fragmanı izle. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle.

Sen Anlat Karadeniz ATV yeni bölüm fragmanı izle. Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm fragmanı izle. ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümünden sonra 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragman videosu çıktı mı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularına yanıt arayanlar haberimize göz atabilir.


SEN ANLAT KARADENİZ 28. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm fragmanı izle. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ATV ekranlarında yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 25 Ekim Çarşamba günü 27. bölümün tamamlanmasının ardından 28. bölüm fragmanı yayınlandı.
 

Sen Anlat Karadeniz Vedat Sayar kimdir?


35 yaşında. Sayar Beton'un sahibi. İlk görüşte aşık olduğu Nefes'in ona bir türlü teslim olmamasından dolayı her geçen gün daha da psikopatlaşan bir adam. Ağır kişilik bozukluğundan muzdarip, yolda direğe çarpsa "niye yolumda duruyorsun" diye kinlenir. Her zaman başkalarını suçlar, asla yaptıklarının sorumluluklarını almaz. Bütün bu kişilik bozukluğunu neşeli, coşkulu, sevimli maskesinin altında saklar. Nefes'i döver, pişman olmuş gibi görünür, özür diler, ama beş dakika sonra yine onu suçlar. Sekiz yıldır dövdüğü, tecavüz ettiği, eve kapattığı karısına aşırı saplantılı bir şekilde aşık. Bir de oğlunu çok sevdiğini iddia ediyor.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)