comScore

Sen Anlat Karadeniz 20 şubat son bölüm izle - Sen Anlat Karadenis 41. bölüm full tek parça İZLE

21 Şubat 2019, Perşembe 00:22
Sen Anlat Karadeniz 20 şubat son bölüm izle - Sen Anlat Karadenis 41. bölüm full tek parça İZLE

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz 41. bölümüyle ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 41. bölümü izlemek için detaylar haberimizde 

FutbolArena - ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 41. bölüm yayınlandı. Nefesleri kesen Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 41. bölümünü izleyemeyenler için Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 41. bölüm özetini haberimizde derledik. 
 

Sen Anlat Karadeniz 20 Şubat 2019 Çarşamba ATV 41. bölüm özeti


Nefes, Tahir'in hapisten kaçtığını öğrenir. Sevdiği adamın ömür boyunca kaçak yaşamasını istemeyen Nefes bir seçim yapmak zorundadır. Murat Nazar'ı kaçırır. Nazar'ı Murat'ın sırtında Kaleli Konak'ın kapısında gören Saniye, Tahir'den sonra bir oğlunun daha yanlış bir evlilik yapmasına izin vermeyecektir. Tahir, Nefes ve Yiğit'i bulmayı başarır. Tahir birlikte yeni bir hayatın hayalini kurarken, Nefes sevdası için ayrılığa göğüs germeye razıdır.


Sen Anlat Karadeniz Dizisi konusu


Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ OYUNCULARI
Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü German

Sen Anlat Karadeniz 41. bölüm 20 Şubat 2019 izle


Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 41. bölümü izleyemeyenler internet ortamında Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 20 şubat son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm full tek parça izle, Sen Anlat Karadeniz puhu izle, Sen Anlat Karadeniz 41. bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladı. Sen Anlat Karadeniz son bölümü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"