comScore

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı İZLE (Sen Anlat Karadeniz 19. bölümde neler oldu? - Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı)

31 Mayıs 2018, Perşembe 00:43
Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı İZLE (Sen Anlat Karadeniz 19. bölümde neler oldu? - Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı)

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm sona erdi. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümü olan Sen Anlat Karadeniz  dizisi 19. bölümün ardından Sen Anlat Karadeniz  dizisi yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz  20. bölüm fragmanını insanlar internet ortamında aramaya başladı.Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanına dair bilmeniz gerekenler. 

Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 19. bölüm yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 19. bölümü nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 19. bölümü izleyenler hemen internet ortamında Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm olan Sen Anlat Karadeniz dizisi 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanında neler olacak? Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanını izlemeden önce Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm özetine bir göz atalım. 
 

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm özeti


Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

NEFES TAHİR'İ KISKANIRSA?
Asiye abla! Tahir'in yanındaki kız kim? Nefes bu bölümde Tahir'i kıskandı. Ardından Tahir'in yanına gitti ve Tahir'in yanındaki Birgül ile tanıştı. Asiye, "Çok memnun oldum. İzninle kocam bana lazım. Seni çalıların arasına gömeceğim, ona lazımsın" dedi ve kıskançlığını gösterdi. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 19. bölümün yayınlanmasının ardından insanlar Sen Anlat Karadeniz Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanını aramaya başladı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı çıktı mı? Tüm bu sorulara yanıt almadan önce Sen Anlat Karadeniz yayınlanan son bölümü twitter'da #FırtınadanÖnce hashtagiyle trend topic oldu. Burada yapılan Sen Anlat Karadeniz dizisiyle ilgili bazı paylaşımları sizler için derledik. 

Bir 'Evlenmişsin' sahnesi daha djdjjd ula tahir kac kizin canini yaktin skskjf bi an 'Isten eve gelurken ekmek de alursun.' dicek sandim fjdjsjdj #FırtınadanÖnce @buketdelisi

Eyşan karakterinin tam şarkısı olmuş küçüğüm muazzam sahneyldi #FırtınadanÖnce @cuttettoss

Bu arada son sahnede "Zulmetme Karadeniz" çalmadığınız için ciddi anlamda çok teşekkürler...
#FırtınadanÖnce #SenAnlatKaradeniz @meleksiangel

Valla bişe diyim mi bence Nefes Tahir sahneleri açısından bakacak olursak harika bir bölümdü çünkü aklımın ucundan geçmeyen müthiş sahneleri vardı (anladınız siz sndjsjd) 
#FırtınadanÖnce @selensysmn


#SenAnlatKaradeniz ‘de şiddet ve kadın mesajında şu an gelinen nokta:
Shakespeare'in Hamlet'teki kadınları gibi. Okuyun, hak vereceksiniz. 
#FırtınadanÖnce @kabasinav

SEN ANLAT KARADENİZ OYUNCU KADROSU

Ulaş Tuna Astepe
İrem Helvacıoğlu
Mehmet Ali Nuroğlu
Sinan Tuzcu
Gözde Kansu
Öykü Gürman

Yönetmen: Emre Kabakuşak, Osman Sınav, Yusuf Ömer Sınav
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz, Nehir Erdem
Yapımcı: Osman Sınav
Müzin: Metin Arıgül, Ender Gündüzlü
Görüntü Yönetmeni: Semih Kurt , Serdar Armutlu

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. TIKLA

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"