comScore

Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm İzle (Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı izle)

24 Mayıs 2018, Perşembe 12:03
Sen Anlat Karadeniz 18. Bölüm İzle (Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı izle)

Sen Anlat Karadeniz 18. bölümü izle! Sen Anlat Karadeniz dizisinin 18. bölümü dün akşam yayınlandı. ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz'in son bölümünde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça izleme var mı?

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm izle! Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünü izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. ATV'de ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm izlemek isteyenler için tüm bilgileri haberimizde yazdık. Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı çıktı mı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle gibi soruların yanıtları haberimizde.
 

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm izle (Sen Anlat Karadeniz son bölüm 23 Mayıs izle)


ATV'de ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümü dün akşam yayınlandı. İzleyenleri ekrana kitleyen Sen Anlat Karadeniz dizisinde neler oldu? Tahir'in göğsüne Cemil'in kör mermisi saplanmış kalmıştır. Üstelik Vedat, Cemil'in yarım bıraktığı işi tamamlamak için Tahir'in peşindedir. Denizden gelen kaplan Tahir, Vedat'a karşı ilk kez bu kadar savunmasızdır.

Deli Tahir'in akan her damla kanda takati azalırken, ona can olan tek şey, Nefes'e olan sevdasıdır. Nefes ise şimdi Tahir'den daha delidir. Tahir Kaleli'nin eşinden bekleneceği gibi; dağ gibi ayaktadır. İnandığı tek şeyi herkese haykırır: "Tahir bizi bırakmaz!" Son nefesiyle kendisini Karadeniz'in serin sularına bırakan Tahir, Nefes'e verdiği sözü tutabilecek midir, yoksa sonsuza kadar Nefes'siz mi kalacaktır?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE >>
 

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı çıktı mı? (Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragman izle)


Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanını merakla bekleyen dizi sevenleri fragmanı aramaya başladı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü 30 Mayıs Çarşamba günü ekranlara gelecek.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"