comScore

Semih Özsoy'dan Fatih Terim'e: 'Zor günler yaşayacaklar!'

29 Aralık 2019, Pazar 21:42
Semih Özsoy'dan Fatih Terim'e: 'Zor günler yaşayacaklar!'

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Çaykur Rizespor maçının ardından önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Çaykur Rizespor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve Fatih Terim ile Galatasaray cephesine çarpıcı bir göndermede bulundu. 

"JAILSON'UN GOLÜ BİRÇOK HATAYI ÖRTTÜ"
Oyuncularımızı tebrik ediyoruz. İyi bir mücadele. Kazandık, mutluyuz. Bugün Allah'tan Jailson'un muhteşem golü birçok hatayı örttü. Eğer gol olmasaydı başka şeyler konuşacaktık. Vedat Muriqi'e verilmeyen penaltı. Gustavo'ya yapılan hareket var. Rizespor 25. dakikada 10 kişi kalabilirdi. Kalması gerekiyordu. Galibiyetten dolayı bunlar unutulmasın. 

"BAZI TAKIMIN TARAFTARLARI DA GÖSTERDİ, EYYAMDAN BIKTILAR"

Ali Başkan ve TFF açıklama yaptı. Görüşmede bizim sorularımız vardı. Tamamen karşı tarafın isteğiyle, trafikten kaynaklı bir bir şeydi. Lokasyon problemi vardı. Biz hak ve adalet istiyoruz. Tüm herkes için istiyoruz. Bazı takımın taraftarları bile gösterdi bunu, eyyamdan bıktılar. Türk halkı istemiyor bunu. Spor da bunu hak etmiyor. 

"TWEETLERE BAKILIRSA ONLAR ZOR GÜNLER YAŞAYACAK"

Sosyal medyada atılan tweetlere bakılırsa, ligin ikinci yarısı onlar için zor olacağı kesin. Hazıra alışmışlar, hazır pişmiş, kurulu düzenli olanlar zor günler yaşayacak. Biz adalet istiyoruz. Sayın başkan Ahmet Nur Çebi'nin dediği gibi adalet istedik. Herkes de bunu istiyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)