comScore

Semih Özsoy kimdir? Semih Özsoy ne iş yapar? Semih Özsoy nereli, kaç yaşında? (FB Başkanlık seçimi Semih Özsoy)

03 Haziran 2018, Pazar 19:58
Semih Özsoy kimdir? Semih Özsoy ne iş yapar? Semih Özsoy nereli, kaç yaşında? (FB Başkanlık seçimi Semih Özsoy)

Semih Özsoy'a Ali Koç'tan seçim sonrasında özel teşekkür. Semih Özsoy hakkında Ali Koç'un konuşmasının ardından Fenerbahçe taraftarları bir kez daha Semih Özsoy hakkında bilgi araştırmaya başladı. Bu kapsamda Semih Özsoy kimdir? Semih Özsoy kaç yaşında? Semih Özsoy nereli? Semih Özsoy evli mi? Semih Özsoy ne iş yapıyor? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Fenerbahçe yeni Başkanı Ali Koç'un seçimi kazanmasının ardından yaptığı açıklamada bizzat teşekkür ettiği Semih Özsoy'a taraftarlar da büyük bir sevgi gösterisinde bulundu. Ali Koç'un Semih Özsoy'a teşekkür etmesinin ardından Fenerbahçe taraftarları bir kez daha Semih Özsoy kimdir? Semih Özsoy kaç yaşında? Semih Özsoy nereli? Semih Özsoy ne iş yapar? sorularına yanıt aramaya başladı. Semih Özsoy hakkında bilmeniz gerekenlere haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Semih Özsoy kimdir?


Semih Özsoy, 29 Nisan 1968 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Öğrenimini Yüksek Lisans düzeyinde tamamlayan Semih Özsoy, sanayi ve tekstil iş kolunda ilerlemektedir. Fenerbahçe Spor Kulübü'nde 2013 yılına kadar basketbol şube sorumlusu görevini üstelenen Semih Özsoy, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçe taraftarları Ali Koç'un Semih Özsoy hakkında ne söylediğini merak etti. Semih Özsoy hakkında Ali Koç'un kullandığı ifadeleri öğrenmek ve son dakika Semih Özsoy haberleri için gelişmeler aşağıda. 
ALİ KOÇ NE SÖYLEDİ?

Bu yola çıkarken Burhan Karaçam'a gittim, "Var mısın" dedim. "Sonuna kadar varım" dedi. Finansal çalışmalar yaptık. Hep onu çalıştık. Semih Özsoy ile yönetim kurulundaydık. Onunla çok da haşır neşir değildik, taa ki 3 Temmuz'u yaşayıncaya kadar.  Huzurlarınızda bir kez daha Semih Özsoy ve Burhan Karaçam'a teşekkür ediyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.