comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Semih Şentürk: ''Eskişehirspor'da bırakmak istiyorum!''

21 Ekim 2016, Cuma 19:19
Semih Şentürk: ''Eskişehirspor'da bırakmak istiyorum!''

Eskişehirspor'un tecrübeli golcüsü Semih Şentürk futbolu Eskişehirspor'da bırakmak istediğini söyledi.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un golcü oyuncusu Semih Şentürk, Eskişehirspor'u Süper Lig'e çıkartmak ve futboluda Eskişehirspor'da bırakmak istediğini belirtti.

Ekişehirspor'un golcü oyuncusu Semih Şentürk yaptığı açıklamada futbola Eskişehirspor forması altında veda etmek istediğini belirtti. 
Semih Şentürk yaptığı açıklamada "Giresunspor maçında çok iyi oynamamamıza rağmen kazanmasını bildik. Bizim için önemli bir galibiyetti ama futbolumuzu geliştirmemiz gerekiyor.Göztepe şu zaman dilimi içerisinde oynayacağımız en ciddi rakip. Taraftarlarıyla, kulübüyle bütünleşmiş bir ekip. Bizim açımızdan önemli bir test maçı olacak. Bir hayli zorlu ve baskılı geçecek bir maç oynayacağız. İnşallah oradan da 3 puanla döneceğiz. Oynadığımız 7 maç sonunda en az 19 puan toplamamız gerekiyordu. Ümraniyespor, Manisaspor gibi rakiplere kolay puanlar kaptırdık. Seyircimizle buluşacağımız ilk maç olan Bandırmaspor maçına da namağlup unvanıyla çıkmamız gerekiyor." dedi.

Eskişehirspor'u Süper Lig'e çıkartmak istediklerini belirten golcü oyuncu "Bana daha önce de transfer teklifi gelmişti, o zaman da gelebilirdim. Nasip bu zamanaymış. Fiziksel olarak çok hazır olmadığım halde iyi de bir başlangıç yaptım. Bu benim moralimi ve motivasyonumu artırdı. Eskişehirspor bu ligi hak etmiyor, bir an önce Eskişehirspor'u Süper Lig'e çıkarmamız gerekiyor. İnşallah Eskişehirspor'u Süper Lig'e çıkarmak ve futbolu da burada bırakmak istiyorum." diye konuştu. 

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.