comScore

Sema Nagihan kavgası Survivor'da büyüdü! Olay sözler...

12 Mart 2018, Pazartesi 11:06

Survivor 2018'de Nagihan ile Sema arasında yaşanan tartışma günden güne alevlendi. Nagihan'ın gönüllülere geçmesinin ardından dokunulmazlık oyunu sonrasında Sema ile Nagihan arasında ciddi tartışma yaşandı. 

FutbolArena - Nagihan ve Sema arasındaki kavga büyüyor. TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de Nagihan'ın Gönüllülere geçmesinin ardından dokunulmazlık oyunu sonuçlandı. Dokunulmazlık oyunu öncesi ve sonrasında Nagihan ile Sema arasında ise gerilim yaşandı. Nagihan - Sema kavgasına dair detay ve Survivor yeni bölümünü izlemeyenler için dokunulmazlık oyunu kim kazandı? sorusunun cevabı FutbolArena'da!

 

Survivor Nagihan Gönüllüler takımına geçti


Survivor yeni bölüm fragmanını izleyenler ise Nagihan Karadere'nin Gönüllüler takımına geçmesiyle tam anlamıyla şok yaşadı. Acun Ilıcalı'nın Hakan'ın Gönüllüler takımına geçtiği dönemde Nagihan'ın da geçmek istediğini söyleyerek, Nagihan'ı Gönüllüler takımına transfer etti. Seramoni sırasında yapılan bu transferin ardından Sema'nın ve Sahra'nın tepkileri ise dikkat çekiciydi. Bu esnada Acun Ilıcalı yarışmacılara söz hakkı verilince Nagihan, Sema ve Sahra arasında tartışma yaşandı. 
SAHRA'DAN NAGİHAN'A TEPKİ

Nagihan'ın Survivor ilk günlerinin ardından daha sonra sık Acun Ilıcalı'ya Gönüllüler takımına geçmek istediğini söylemesine bu teklifi Ilıcalı tarafından kabul edilmedi. Ancak son olarak Türkiye - Romanya maçında oynatılmadığı için bir kez daha Gönüllüler takımına geçmeyi teklif eden Nagihan'ın bu talebine takım arkadaşları büyük tepki gösterdi. 

SAHRA: "Nagihan her zaman istatistik tutan ve kendisini ön plana atan birisiydi. Orada daha iyi performans sergileyecektir."

ÜMİT KARAN: "Bu takımda kimse istatistik tutmaz. Nagihan sürekli istatistik tutuyordu. Onun oraya geçmesi sürpriz olmadı bence."

ADEM: "Nagihan'ın hırslı bir insan olduğunu biliyorum. Hırs bazen başarı, bazen de hata yaptırır. Nagihan için hayırlı olmasını diliyorum."

Sema ise oyun sonrasında Nagihan ile ciddi bir tartışma yaşadı. Sema kendisine bir kez bile oyunlardan geri çekmediğini söyleyen Nagihan'a, "Nagihan'ın burada veya orada olması bizim için fark etmez. Oyunu kaybetmemizin sebebi de bu değil. Kendi sakatlıklarımız var ve bu yüzden sorun yaşadık." diye konuştu. 


 

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Öte yandan 11 Mart Pazar günü yayınlanan Survivor yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Üst üste 3 dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler, Nagihan ve Cumali'nin şov yaptığı oyunda rakiplerini 10'a 6  mağlup ederek All Star'a ilk dokunulmazlık mağlubiyetini tattırmış oldu. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.