comScore

Sema - Hakan neden kavgalı? Survivor'da Sema - Hakan kavgasının asıl sebebi! ŞOK olay...

13 Haziran 2018, Çarşamba 00:45
Sema - Hakan neden kavgalı? Survivor'da Sema - Hakan kavgasının asıl sebebi! ŞOK olay...

Survivor'da 96. bölüm ada konseyinin ardından Sema, Hakan ve Merve Aydın'ın aday olması üzerine Survivor izleyicileri Sema ile Hakan'ın neden kavgalı olduklarını merak etmeye başladılar. Sema - Hakan neden kavgalı? Sema neden Hakan'a kızgın? Sema - Hakan kavgasının ayrıntıları haberimizde. 

Hakan ve Sema neden kavgalı? Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümü yayınlandı ve eleme adayları belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümde ada konseyinde eleme adayları belli oldu. Sema, Merve Aydın ve Hakan aday oldu. Eleme adaylarının belli olmasının ardından Survivor izleyicileri Sema ile Hakan'ın neden kavgalı olduklarını merak etmeye başladı. Peki Sema ile Hakan neden kavgalı? Sema ile Hakan'ın kavgalı olma sebebini Sema geçtiğimiz sezon Survivor'ın bitiminin ardından instagram canlı yayında duyurmuştu. 

Peki Hakan ve Sema neden kavgalı? Hakan ve Sema arasında ne yaşandı? Sema neden Hakan'a sinirli? Hakan - Sema kavgasının perde arkası haberimizde. 
 

Sema - Hakan kavgası


Survivor 2017'de Hakan Hatipoğlu'nun TV8 Survivor Panorama programında yorumculuk yaptığı dönemde İlhan Mansız, Serhat Akın, Furkan ve Sema, Hakan'a eleştirileri nedeniyle ciddi tepkiler göstermişlerdi. Ancak Sema ile Hakan arasındaki kavga sebebi çok farklı. Sema bu kavga sebebini instagram hesabında açıkladı. Sema'nın anneannesinin geçtiğimiz sezon Survivor Panorama programını izlerken Hakan'ın Sema hakkındaki eleştirilerinin ardından kalp krizi geçirdiğini ve vefat ettiğini söyledi. Bu sebeple Sema, Hakan'ı hiçbir zaman affetmeyeceğini dile getirdi. 


Sema Aydemir kimdir?


Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir..

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.