comScore

Sema - Hakan Hatipoğlu Survivor kavgası! Zor tuttular! "Sen kimsin?" (İZLE - Survivor Dokunulmazlık oyunu)

19 Mart 2018, Pazartesi 11:05

Sema ve Hakan Hatipoğlu kavgası! Survivor'da dokunulmazlık oyunu öncesinde büyük gerilim! Geçtiğimiz sezondan Survivor Panorama programında kendisi hakkında yaptığı yorumlara büyük tepki gösteren Sema Apak, dokunulmazlık oyunu öncesinde Funda'nın oynamamasına itiraz edince araya giren Hakan'ın sözleri üzerine sinirlendi. Sema - Hakan Survivor kavgasının tüm ayrıntılarını editörlerimiz sizler için derledi. 

FutbolArena - Survivor'da olay kavga! TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de 18 Mart 2018 Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde Sema ile Hakan Hatipoğlu arasında sert bir kavga yaşandı. Dokunulmazlık oyunu öncesi Funda'nın havuz oyununda oynamamasına tepki gösteren Sema'nın sözlerine cevap veren Hakan Hatipoğlu'nun yanıtları karşısında sinirlenen Sema, "Ben burada Funda ile konuşuyorum. Sen araya girme ve işine bak!" Hakan Hatipoğlu'nun "Sen kimsin? Hadi işine bak." sözlerine Sema sinirlenince iki takım arasında gergin anlar yaşandı. Sema - Hakan Hatipoğlu kavgasının detaylarıyla ilgili tüm gelişmeler haberimizin devamında. 


Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (18 Mart Pazar 2018)


Survivor 2018'de 18 Mart Pazar günü TV8'de yayınlanan yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Haftanın en önemli oyununda iki takım da son derece motive bir şekilde sahaya çıktı. Dokunulmazlık oyununda ayrıca bir ilk yaşandı ve yarışmacılar Survivor tarihinin en uzun parkurlarından birinde mücadele etti. All Star takımı başından itibaren yarışmaya ağırlığını koyarak sahadan 10'a 5 galip ayrılmayı başardı. 

 

Sema - Hakan Hatipoğlu Survivor kavgası (İZLE)


Survivor 2018'de 18 Mart Pazar günü yayınlanan yeni bölümünü izleyenler dokunulmazlık oyunu öncesinde Sema ile Hakan Hatipoğlu'nun kavgasına şahit oldular. Oyun öncesinde Funda'nın oynamamasına tepki gösteren Sema, "Hep böyle mi olacak? Funda yüzme biliyorum dedi geçen gün. Ancak şimdi önümüzde bir sürü havuz oyunu, su oyunu olacak. Hiçbirinde oynamayacaksa bizden biri gideceğine yüzme bilmeyen gitsin." sözlerine Gönüllüler takımı tepki gösterdi. Hakan Hatipoğlu'nun söz almasıyla birlikte bir anda gerilim üst seviyeye tırmandı. 


SEMA'NIN GEÇTİĞİMİZ SEZONDAN TEPKİSİ

Hatırlanacağı üzere Survivor'da geçtiğimiz sezon da mücadele eden Sema Apak, o dönem Survivor Panorama programını sunan Hakan Hatipoğlu'nun kendisi ve takım arkadaşları İlhan Mansız, Serhat ve Furkan hakkında yaptığı yorumlara büyük tepki göstermiş, instagram canlı yayında ise, "Hakan'ın benim hakkımda söylediklerinden sonra anneannem kalp krizi geçirdi ve hayatını kaybetti. Bu yüzden Hakan'ı asla affetmeyeceğim." diye konuşmuştu. 

Hakan Hatipoğlu'nun gönüllüler takımına geçmesinin ardından ilk röportajında, "Ona burada huzur vermeyecektik." diyen Sema, ada konseyinde de Hakan'ın algı yaptığına dikkat çekerek, "Biz gaddar değiliz. Kimsenin boğulmasını istemeyiz. Funda o gün boğulma tehlikesi atlatırken yarışmayı bırakıp onu kurtarmaya giden bendim. Oyunda hata yapınca oyunu bırakıp cezamı kesin diyen de bendim. Şimdi bizi böyle gaddar göstermeye kimsenin hakkı yok." dedi. 


Sema Apak kimdir?


2017 yılı Survivor yarışmasında ünlüler takımında bulunan sporcu kişilerden bir tanesi olan milli atlet Sema Apak ya da Sema Aydemir Apak, 1985 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Milli sporcu olarak katılım sağladığı 400 metre engelli yarışlarda tanınan kısa mesafe koşucusu olan Sema Apak, 1.69 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Bu belirtilen rakamlar Survivor yarışmasına katılmadan önce ölçülen rakamlardır. 32 yaşına giren Sema Apak, geçtiğimiz yıllarda heptation branşında pek çok başarı yakalamıştır.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.