comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk İnan'a destek geldi! 'Yedirmeyiz'

16 Eylül 2016, Cuma 23:08
Selçuk İnan'a destek geldi! 'Yedirmeyiz'

Galatasaray'da son günlerde tartışılan isim olan Selçuk İnan ile ilgili son noktayı Riekerink koydu.

FutbolArena - Kaptan Selçuk İnan'ın Kayserispor maçında kenara alınması, 1-1 sona eren maçın önüne geçti. Öyle ki, skordan yada oynanan futboldan ziyade hafta boyuncu bu konu polemik haline geldi.

Galatasaray Yönetimi Selçuk İnan ile görüştü. Yıldız futbolcu, Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu'na içini döktü. Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink de, önceki gün basın toplantısında sorulara yanıt verdi. Duygusal bir yapısı olan Selçuk İnan hakkında Teknik Direktör Jan Olde Riekerink ve yardımcısı Ayhan Akman, son günlerde hakkında birçok iddia ortaya atılan Selçuk İnan'a sahip çıktı.
"SELÇUK İNAN'I YEDİRMEYİZ"

Dost sohbetlerinde de kendilerine yöneltilen Selçuk İnan ile ilgili sorulara Riekerink ve Ayhan Akman işte şu yanıtı verip bu tartışmaya nokta koydu:

"Selçuk İnan, Galatasaray takımının en önemli parçalarından biri. Bizim olduğumuz yerde arkadan iş çevirme olmaz. Bizim Galatasaray teknik heyeti olarak görevimiz en iyi ilk 11'i sahaya sürmektir. Bu Galatasaray için de en doğrusudur. Zaten böyle yapmazsak, kendimize de Galatasaray'a da ihanet ederiz. Biz Selçuk İnan'ı bu tartışmalara yedirmeyiz. O, Galatasaray'da önemli başarılara imza atmış bir kaptan."

Rizespor maçında Galatasaray orta sahasında kimin oynayacağı merak edilirken bu soru da yanıt buldu. Galatasaray teknik heyeti tercih hakkını Selçuk İnan'dan yana kullandı. Sarı kırmızılı takımda Rizespor maçında orta sahada Tolga-Selçuk ikilisi görev yapacak. De Jong ise yine Kayserispor karşılaşmasında olduğu gibi 90 dakikaya kulübede başlayacak

Kayserspor maçında sahaya sürülen ilk 11'e göre bugün tek farklı isim Cavanda olacak. Sabri yerine sağ bekte Cavanda forma giyecek.

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.