comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selin Şekerci, Fenerbahçeli taraftarlardan özür diledi

08 Eylül 2016, Perşembe 10:04
Selin Şekerci, Fenerbahçeli taraftarlardan özür diledi

Dizi oyuncusu Selin Şekerci, Fenerbahçe'nin Hello Kitty ile yaptığı anlaşmayla ilgili attığı bir tweet nedeniyle sarı lacivertli taraftarlardan özür diledi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Hello Kitty ile yaptığı anlaşma sosyal medyada gündem yarattı. Dizi oyuncusu Selin Şekerci de bu anlaşmayla ilgili olarak bir paylaşımda bulunmuş ve bu nedenle Fenerbahçeli taraftarların büyük tepkisini almıştı.

Genç oyuncu twitter hesabından yaptığı açıklamayla Fenerbahçeli taraftarlardan özür diledi. Selin Şekerci'nin açıklaması şu şekilde:
"Selamlar her zaman yaptığım şakalardan birini yaparken işlerin bu duruma geleceğini düşünmediğim bir tweet'le ilgili yüzlerce hakaret duyuyorum. Şüphesiz ki amacım bir kurumu aşağılamak yada hakaret etmek değildi. Sadece ironik bir espriydi ve ayrım da gözetmedim, ayrıştırmaya da çalışmadım. Böyle bir durumda kaldığımdan dolayı büyük bir üzüntü duyuyor, bana tehdit savuranlara değil, bunu bir hakaret olarak algılayıp hassasiyet ve üzüntü yaşayan tüm Fenerbahçelilere diyebileceğim tek şey olarak, evet özür diliyorum. Keşke böyle olmasaydı, keşke basit bir şaka bu hale gelmeseydi."

İşte Selin Şekerci'nin tepki çeken paylaşımı:


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.