comScore

Selin Ciğerci "sen erkeksin" diyene öyle bir şey yaptı ki... (Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli? Selin Ciğerci'nin sevgilisi kim?)

08 Mayıs 2018, Salı 19:17
Selin Ciğerci

Selin Ciğerci'den sosyal medyayı sallayan paylaşım! Cinsiyet değiştirdikten sonra kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafa gelen yorumlardan birine verdiği cevapla sosyal medyayı adeta salladı. Selin Ciğerci ne yaptı ve önemlisi Selin Ciğerci kimdir? sorularının cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Selin Ciğerci cinsiyet değiştirip kadın olduktan sonra sosyal medya fenomeni oldu ve kısa süre içerisinde sosyal medyada haberleriyle büyük yankı uyandırdı. Selin Ciğerci'nin son paylaşıma yaptığı yorum ise yine internet ortamında büyük yankı uyandırırken, Selin Ciğerci'ye dair haberlerin coğalmasının ardından cinsiyet değiştirdikten sonra sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci hakkında bilgiler de araştırılmaya başlandı. Peki Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci kaç yaşında, nereli? sorularının dışında Selin Ciğerci ne zaman cinsiyet değiştirdi ve Selin Ciğerci ne zaman kadın oldu? sorularına cevapları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Selin Ciğerci'nin evlilik hazırlıkları yaptığı öğrenilirken, Selin Ciğerci sosyal medyada hesabından paylaştığı fotoğrafın altına gelen yorumların birine verdiği cevapla yine gündeme oturdu. Selin Ciğerci, bir takipçisinin Ulan oğlum hiç utanma kalmamış millette. Ulan erkek o erkek. Hiç mi Allah'tan korkmuyorsunuz? Utanmadan bazıları da 'çok yakışmışlar' diyor" şeklindeki yorumu karşısında sinirlendi. Selin Ciğerci'nin cevabı aşağıda. 


Selin Ciğerci kimdir?


Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan' adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ'lik yaparak hayatını sürdürmektedir.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout'a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti.

Şu sıralar Diyarbekirsporlu Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci, kendisi gibi ilk olarak sosyal medya ile ünlenen Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaş olduğunu paylaştığı fotoğraflarla gözler önüne seriyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"