comScore

Selin Boronkay kimdir, nereli, ne iş yapıyor? (Selin Boronkay - Çağatay Ulusoy uyuşturucu davası)

21 Mayıs 2018, Pazartesi 13:19
Selin Boronkay kimdir, nereli, ne iş yapıyor? (Selin Boronkay - Çağatay Ulusoy uyuşturucu davası)

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'in uyuşturucu davalarında son dakika gelişmesi! Menajer Selin Boronkay'ın ismi ortaya çıktı. Menajer Selin Boronkay'ın Çağatay Ulusoy uyuşturu davasında isminin ortaya çıkmasının ardından insanların merak ettiği Selin Boronkay kimdir, kaç yaşında? Selin Boronkay nereli ve Selin Boronkay ne iş yapıyor? sorularına haberimizin devamından yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu uyuşturucu davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Habertürk Gazetesi'nden Veli Sarıboğa'nın haberine göre; “uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan çeşitli hapis cezalarına çarptırılan oyuncular Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy, Yusuf Akgün ile müzisyen Cenk Eren'de yeni gelişmeler yaşanıyor. Çağatay Ulusoy, Gizem Karace ve Cenk Eren davasında bu kez menajer Selin Boronkay'ın ismi ortaya çıktı. Peki kimdir bu Selin Boronkay? Selin Boronkay'ın Çağatay Ulusoy davasında ilgisi ne? Selin Boronkay kimdir, kaç yaçında, nereli ve Selin Boronkay ne iş yapıyor? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy ve Cenk Eren'in de aralarında bulundukları uyuşturucu adavasında menajer Selim Boronkay'ın karara itiraz edeceği öğrenildi. Habertürk'ün haberine göre, "Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan çeşitli hapis cezalarına çarptırılan oyuncular Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy, Yusuf Akgün ile müzisyen Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay, karara itiraz edecek. Peki Selin Boronay kimdir? Selin Boronay kaç yaşında, nereli ve Selin Boronkay ne iş yapıyor? Selin Boronkay'ın hayatına dair bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 


Selin Boronkay kimdir?


Selin Boronkay, 16 Nisan 1974 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ailesi Macaristan‘dan gelip Türkiye'ye yerleşmiştir. Zoltan Boronkay‘ın üç kızının ortancasıdır. Liseyi İstanbul'da bitirdikten sonra Üniversiteyi Boğaziçi Üniversitesinde ve Almanya‘da işletme üzerine okuyup, Türkiye'ye döndü. Bir süre aile şirketinde çalıştı, sonra Ajans açmaya karar verdi. Kendi işini kurdu. Demet Akalın‘ın, Hayko Cepkin‘in basın danışmanlığını yaptı.

Öte yandan geçtiğimiz yıl Selin Boronkay'ın Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Ancak hem Çağatay Ulusoy, hem de Selin Boronkay tarafından bu iddialar reddedilmişti. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"