comScore

Seleznyov Malaga'da alay konusu oldu! "Şişman Ronaldo"

11 Şubat 2019, Pazartesi 19:01
Seleznyov Malaga'da alay konusu oldu!

Akhisarspor'dan Malaga'ya transfer olan Seleznyov, yeni takımında henüz beklentileri karşılayamadı ve fazla kiloları nedeniyle taraftarlar tarafından da alay konusu oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Akhisarspor'da kadro dışı bırakıldıktan sonra uzun süre hangi takıma gideceği merak konusu olan ve bir süre Galatasaray'la da ismi anılan Seleznyov, yeni takımı Malaga'da henüz beklentileri karşılayamadı. 


Seleznyov'un Malaga'da performansı


Malaga'nın büyük umutlarla transfer ettiği Seleznyov, geride kalan haftalarda beklenen performansı sergileyemeyince taraftarların alay konusu oldu. Malaga formasıyla ligde 4 maçta sadece 56 dakika süre alabilen Seleznyov özellikle aldığı kilolar nedeniyle eleştirilmeye başlandı. 

Malaga taraftarlarının şişman Ronaldo lakabı takdığı Seleznyov için teknik heyetten yapılan açıklamada, "Seleznyov yeni bir yere geldi. Yeni bir çalışma sistemi, yeni bir yer, farklı bir dil. Uyum sorunu yaşaması normal. İlerleyen dönemlerde daha iyi olacaktır." ifadelerine yer verildi. Malaga taraftarları Seleznyov'un koşacak halde olmadığını ve bu şekilde takıma hiçbir fayda sağlamayacağı yönünde sosyal medyada sıkça yorumlar yapmaya başladı. 
Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)