comScore

Selahattin Gürkan kimdir? Selahattin Gürkan nereli, kaç yaşında? (Selahattin Gürkan twitter'da neden TT)

05 Ekim 2018, Cuma 16:15
Selahattin Gürkan kimdir? Selahattin Gürkan nereli, kaç yaşında? (Selahattin Gürkan twitter'da neden TT)

Selahattin Gürkan kimdir? Selahattin Gürkan nereli? Selahattin Gürkan kaç yaşında? Selahattin Gürkan ne iş yapıyor? Selahattin Gürkan twitter'da neden TT oldu? Selahattin Gürkan biyografi bilgileri ve Selahattin Gürkan twitter yorumları haberimizin devamında. 

FutbolArena - Selahattin Gürkan kimdir? Selahattin Gürkan kaç yaşında? Selahattin Gürkan nereli? Selahattin Gürkan ne iş yapıyor? Selahattim Gürkan'ın biyografi bilgileri ve Selahattin Gürkan ile ilgili tüm gelişmeler haberimizin devamında. 


Selahattin Gürkan kimdir?


1958 yılında Malatya'da doğdu.  İlkokulu, orta ve lisesi öğrenimini Malatya'da tamamladı.  Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Bölümü, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümü ve Bolu Eğitim Enstitüsü bölümleri mezunudur.  Vatani görevini tamamladıktan sonra 1979-1989 tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı devlet okullarında öğretmenlik ve yöneticilik yaptı.  Daha sonra Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü görevinde bulunan Gürkan, 1995-2001 yılları arasında MEB İlköğretim Müfettişi, 2001 ila 2003 yılları arasında Malatya İŞ- KUR İl Müdürü olarak görev yaptı.  2004 yılında seçildiği Battalgazi Belediye Başkanlığı görevini 2004 – 2009 ve 2009 – 2013 dönemlerinde gerçekleştirmiş olup üçüncü dönem Belediye Başkanlığı görevini 2014 yılı itibariyle hali hazırda sürdürmektedir. 

Selahattin Gürkan haberleri (29 Eylül 2018)
MİLLİ Beka Hareketi Malatya il ve ilçe teşkilatı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.
Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu Bölge ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün, İl Başkan yardımcıları ve merkez ilçe başkanları ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu Bölge ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün, "Milli Beka Hareketi olarak Türkiye de ve bütün dünyada faaliyetlerimize devam ederek Türkiye Cumhuriyetini sıkıntıya sokacak hiçbir yapılanmaya müsaade etmeyeceğiz. Okullarda, mahallelerde yapılacak olan ziyaretlerle konferanslarla halkı bilinçlendirip terör ve onlara destek veren bütün yapılanmalarda uzak tutmaya çalışacağız. Okul önlerinde uyuşturucu madde satıcılarıyla mücadele edeceğiz, geçlerimizi bu zehirden koruyacağız. Milli ve dini değerlerine sahip çıkan, devletini bayrağını ve dinini seven bir neslin yetişmesi için faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Yerli ve mili olan her türlü faaliyetin yanında olarak gerek belediyelerle, valilik, emniyet, kaymakamlık, Türk silahlı kuvvetleri ve sivil toplum örgütleriyle ortak çalışmalar yapıp halkımızın yanında olacağız. Bütün teşkilatlarımızla devletimizin yanında devlet başkanımızın emrindeyiz" dedi. (DHA)

SELAHATTİN GÜRKAN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.