comScore

Sefirin Kızı son bölüm full tek parça Star TV izle (Sefirin Kızı 5. yeni bölüm İZLE)

21 Ocak 2020, Salı 00:35
Sefirin Kızı son bölüm full tek parça Star TV izle (Sefirin Kızı 5. yeni bölüm İZLE)

Sefirin Kızı 5. bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı yeni bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı yeni bölüm full izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

Star TV kanalında Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 20 Ocak 2020 Salı akşamı yayınlandı. Peki Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 5. bölümde neler oldu? Sancar'ın annesi Nare'yi, Nare'nin babası ise Sancar'ı çok daha büyük bir enkazın altında bırakmaya çalışırken, Nare'nin işi kolay değildir. Herkesle tek bir amaç için savaşması gerekecektir; bu iki inatçı zeybeğin tekrar aynı toprağa diz vurmasını sağlamak. Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünü merak edenler Sefirin Kızı yeni bölüm izle, Sefirin Kızı 5. bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Sefirin Kızı yeni bölüm full izle sorgularını yaptı.
 

Sefirin Kızı son bölümde neler olmuştu? (Sefirin Kızı dizisi özet)


Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar, Gediz'i ölmüş kabul eder ve sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer. Gediz ise gerçekle karşılaşınca dağılır. Sadıcı, kader ortağı, suç ortağı Sancar Efe artık yoktur ve Gediz buna dayanamamaktadır.

Gediz'le Sancar'ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemez. Nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarih son bulmuştur çünkü. Yakında yapılacak Yörük Toyu'nda dedelerden adet olduğu üzere karşı karşıya zeybek oynamalarını isteyen gaziler de, yörükler de onlara kızgındır. Aileler de malların paylaşılması derdine düşünce işler iyice karışır. 
TÜLİN YAZKAN, MENEKŞE'Yİ ANLATTI

"İnsanın kim olduğu, ancak önüne çıkan engeller ve bu engeller karşısında yapacağı seçimlerle ortaya çıkar. Menekşe kimine göre haklı, kimine göre fettan, bazıları onu oldukça kötü bulurken, bazıları ise “Yerinde ben olsam, ben de aynısını yapardım.” düşüncesine kapılabiliyor. Rolümde ilgimi çeken de tam olarak bu: İnsana ve hayata dair, keskin çizgileri olmayan yoğun bir belirsizlik. Menekşe'nin gerçekte kim olduğunu ise, tabii ki zaman gösterecek."


 

Sefirin Kızı dizisi oyuncuları


Yapımcı: O3 Medya ve NGM
Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem

Engin Akyürek
Sancar Efeoğlu

Neslihan Atagül Doğulu
Nare

Uraz Kaygılaroğlu
Gediz

Doğukan Polat
Yahya

Hivda Zizan Alp
Elvan

Özlem Çakar Yalçınkaya
Refika

Erhan Alpay
Akın

Erdal Küçükkömürcü
Güven

Gonca Cilasun
Halise

Tülin Yazkan
Menekşe

Esra Kızıldoğan
Müge

Cemre Öktem
Zehra

Edip Tepeli
Kavruk Ömer

Beren Gençalp
Melek
 

Sefirin Kızı dizisi 5. bölüm izle STAR TV


Sefirin Kızı dizisi son bölüm olan Sefirin Kızı 5. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Sefirin Kızı son bölüm izle, Sefirin Kızı 5. bölüm izle, Sefirin Kızı 20 Ocak 2020 son bölüm full izle, Sefirin Kızı 20 Ocak 5. bölüm full izle, Sefirin Kızı son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 5. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

SEFİRİN KIZI 5. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"