comScore

Sefirin Kızı son bölüm full tek parça Star TV izle (Sefirin Kızı 4. yeni bölüm İZLE)

13 Ocak 2020, Pazartesi 23:30
Sefirin Kızı son bölüm full tek parça Star TV izle (Sefirin Kızı 4. yeni bölüm İZLE)

Sefirin Kızı 4. bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı yeni bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı yeni bölüm full izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

Star TV kanalında Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 13 Ocak 2020 Salı akşamı yayınlandı. Peki Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 4. bölümde neler oldu? Nare Sancar'a meydan okurken, bu savaşta Gediz'den yardım ister. Nare'nin yaralarının ne kadar derin olduğunu öğrendiğinde Gediz'i zor bir seçim beklemektedir. Sadıcının yanında mı olacaktır, karşısına mı çıkacaktır? Dostlukları, bu fırtınadan sağ kurtulabilecek midir? Kuzgün dizisinin yeni bölümünü merak edenler Sefirin Kızı yeni bölüm izle, Sefirin Kızı 4. bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Sefirin Kızı yeni bölüm full izle sorgularını yaptı.
 

Sefirin Kızı son bölümde neler olmuştu? (Sefirin Kızı dizisi özet)


Sancar'ın Menekşe'yle eve gittiğini öğrenen Nare, bir zamanlar nikah defterleri olan zeytin ağacından siler destanı. Bundan sonra Sancar'ın Nare'si yoktur, sadece Nare vardır. 

Nare artık sadece kızının annesi olacak, Sancar'la ortak kızları dışındaki her türlü bağı reddedecek, yalan bir destanı yaşamak yerine kızıyla masal gibi bir hayat kuracaktır.
Ama Nare'nin önünde büyük bir engel vardır. Çalışmasını da, ev tutmasını da istemeyen, ona bakacağını söyleyen Sancar.


 

Sefirin Kızı dizisi oyuncuları


Yapımcı: O3 Medya ve NGM
Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem

Engin Akyürek
Sancar Efeoğlu

Neslihan Atagül Doğulu
Nare

Uraz Kaygılaroğlu
Gediz

Doğukan Polat
Yahya

Hivda Zizan Alp
Elvan

Özlem Çakar Yalçınkaya
Refika

Erhan Alpay
Akın

Erdal Küçükkömürcü
Güven

Gonca Cilasun
Halise

Tülin Yazkan
Menekşe

Esra Kızıldoğan
Müge

Cemre Öktem
Zehra

Edip Tepeli
Kavruk Ömer

Beren Gençalp
Melek
 

Sefirin Kızı dizisi 4. bölüm izle STAR TV


Sefirin Kızı dizisi son bölüm olan Sefirin Kızı 4. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Kuzgun son bölüm izle, Sefirin Kızı 4. bölüm izle, Sefirin Kızı 13 Ocak 2020 son bölüm full izle, Sefirin Kızı 13 Ocak 4. bölüm full izle, Sefirin Kızı son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 4. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

SEFİRİN KIZI 4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"