comScore

Sefirin Kızı 9. bölüm izle - Sefirin Kızı yeni bölüm izle (Sefirin Kızı son bölüm 17 Şubat Pazartesi)

17 Şubat 2020, Pazartesi 23:37
Sefirin Kızı 9. bölüm izle - Sefirin Kızı yeni bölüm izle (Sefirin Kızı son bölüm 17 Şubat Pazartesi)

Sefirin Kızı 9. bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı 17 Şubat 2020 Pazartesi yeni bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı yeni bölüm full izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

Star TV kanalında Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 17 Şubat 2020 Pazartesi akşamı yayınlandı. Peki Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 9. bölümde neler oldu? Akın'a sırf Nare'yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen sadıcının, o pisliğin adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye döner. Hırsını Sancar'ı yumruklayarak çıkarır. Sancar ise Gediz'in yumruklarına karşılık vermez, cezasına razı olur. Ama köstebek olduğuna emin olduğu Müge'nin peşine düşmekten de geri kalmaz. Tabii ki Gediz'den gizleyerek. Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünü merak edenler Sefirin Kızı yeni bölüm izle, Sefirin Kızı 9. bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Sefirin Kızı yeni bölüm full izle sorgularını yaptı.
 

Sefirin Kızı 9. bölümde neler oldu? (Sefirin Kızı dizisi özet)


Aynı anlarda Nare de Gediz'den gizli Müge'nin peşindedir, o da Müge'ye Akın'ın gerçek yüzünü göstermeye çalışmaktadır. Farklı amaçlarla aynı hedefin peşine düşen Sancar'la Nare'nin yolları, aynı videoda kesişecektir. Güven Bey'in telefonundaki bu videoda, Akın'ın Montenegro'da Nare'ye saldırdığı, Nare'nin de Akın'ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri vardır. 

Güven Bey bu videoyu Sancar'a izleterek bir kuşla iki taş vurmak niyetindedir; Akın'ı mezara, Sancar'ı hapse göndermek.
SEFERİN KIZI SON BÖLÜM ÖZETİ

öğrendiğinde deliye döner. Onu tek yaralayan kızının yokluğu değildir. Sefirin kızı geçmişte olduğu gibi bir kez daha onu terketmiştir. Hem de yıllarca birbirlerine yazdıkları mektuplara ihanet edercesine ona değil, Gediz'e mektup bırakarak. Bu ihanetin acısını, yıllardır sakladığı mektuplardan çıkarmaya kalkar.

Akın'ın kendi vebası olduğuna inanan ve bu mikrobun başkalarına bulaşmasına izin vermemek için onu peşine takan Nare, planında başarılı olur. Akın çok geçmeden Nare'nin Barselona'da olduğunu öğrenir. Polis tarafından arandığı için, sahte pasaport alıp Barselona'ya gitmenin yollarını arar.

Ancak Nare'nin nereye gittiğini tek öğrenen Akın değildir. Sancar ve Gediz de Nare'nin babasının imzasını taklit ederek Barselona'ya gittiğini öğrenirler. Sancar Güven Çelebi'yi onunla birlikte Barselona'ya gitmeye ve torununu geri getirmeye razı eder. Gediz de onların peşinden gitmeye kalkınca işler karışır. 


 

Sefirin Kızı dizisi oyuncuları


Yapımcı: O3 Medya ve NGM
Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem

Engin Akyürek
Sancar Efeoğlu

Neslihan Atagül Doğulu
Nare

Uraz Kaygılaroğlu
Gediz

Doğukan Polat
Yahya

Hivda Zizan Alp
Elvan

Özlem Çakar Yalçınkaya
Refika

Erhan Alpay
Akın

Erdal Küçükkömürcü
Güven

Gonca Cilasun
Halise

Tülin Yazkan
Menekşe

Esra Kızıldoğan
Müge

Cemre Öktem
Zehra

Edip Tepeli
Kavruk Ömer

Beren Gençalp
Melek
 

Sefirin Kızı dizisi 9. bölüm izle STAR TV


Sefirin Kızı dizisi son bölüm olan Sefirin Kızı 9. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Sefirin Kızı son bölüm izle, Sefirin Kızı 9. bölüm izle, Sefirin Kızı 17 Şubat 2020 son bölüm full izle, Sefirin Kızı 17 Şubat 9. bölüm full izle, Sefirin Kızı son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 9. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

SEFİRİN KIZI 9. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"