comScore

Sefirin Kızı 6. bölüm full tek parça izle Star TV (Sefirin Kızı yeni bölüm 27 Ocak Pazartesi)

27 Ocak 2020, Pazartesi 23:27
Sefirin Kızı 6. bölüm full tek parça izle Star TV (Sefirin Kızı yeni bölüm 27 Ocak Pazartesi)

Sefirin Kızı 6. bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı 27 Ocak 2020 Pazartesi yeni bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı yeni bölüm full izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

Star TV kanalında Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 27 Ocak 2020 Pazartesi akşamı yayınlandı. Peki Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 5. bölümde neler oldu? Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare'ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları. Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünü merak edenler Sefirin Kızı yeni bölüm izle, Sefirin Kızı 6. bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Sefirin Kızı yeni bölüm full izle sorgularını yaptı.
 

Sefirin Kızı 6. bölümde neler oldu? (Sefirin Kızı dizisi özet)


Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar'ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir.

Sancar ve Gediz'in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.
BAŞ KOMİSER CANAN VE KOMİSER TURGUT

Star TV'nin büyük beğeni ile izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı'na iki sürpriz oyuncu konuk oldu. 27 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen dizinin yeni bölümünde sevilen oyuncular Melis Birkan ve Aras Aydın birlikte yer aldı.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi de güzel oyuncu Melis Birkan baş komiser Canan başarılı oyuncu Aras Aydın ise komiser Turgut olarak izleyici ile buluşacaklar. Mali Şube'nin gözbebeği iki polis; başarılı ve göz açtırmayan çapraz sorgu teknikleriyle tanınıyorlar.

Nare'nin babası Güven'in ihbarı ile polislerin gözaltına aldığı Sancar ve Gediz'in başları büyük belada. Peki bu durum Nare ve Sancar'ı nasıl etkileyecek? Sağdıçlar için bir çıkış yolu var mı? 


 

Sefirin Kızı dizisi oyuncuları


Yapımcı: O3 Medya ve NGM
Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem

Engin Akyürek
Sancar Efeoğlu

Neslihan Atagül Doğulu
Nare

Uraz Kaygılaroğlu
Gediz

Doğukan Polat
Yahya

Hivda Zizan Alp
Elvan

Özlem Çakar Yalçınkaya
Refika

Erhan Alpay
Akın

Erdal Küçükkömürcü
Güven

Gonca Cilasun
Halise

Tülin Yazkan
Menekşe

Esra Kızıldoğan
Müge

Cemre Öktem
Zehra

Edip Tepeli
Kavruk Ömer

Beren Gençalp
Melek
 

Sefirin Kızı dizisi 6. bölüm izle STAR TV


Sefirin Kızı dizisi son bölüm olan Sefirin Kızı 6. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Sefirin Kızı son bölüm izle, Sefirin Kızı 6. bölüm izle, Sefirin Kızı 27 Ocak 2020 son bölüm full izle, Sefirin Kızı 27 Ocak 6. bölüm full izle, Sefirin Kızı son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 6. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

SEFİRİN KIZI 6. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)